GALATASARAY AVRUPA‘DA TURLADI TRANSFERE ODAKLANDI

GALATASARAY AVRUPA‘DA TURLADI TRANSFERE ODAKLANDI

29 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kırmızılı takım Galatasaray UEFA Avrupa liginde gruptan çıkmayı garantileyen takım da deve arası transfer döneminin önemi daha çok artmış durumda.

Avrupa Fatihi son UEFA Avrupa ligi karşılaşmasında kendi sahasında Fransız ekibi Marsilya’ yı 4 – 2 ‘lik skor ile devirerek gruptan çıkmayı garantilemiş durumdalar.

UEFA Avrupa Liginde gruptan çıkmayı garantileyen sarı kırmızlı takı da devre arasında transfer döneminde kadroya katılacak oyuncular ile beraber Avrupa liginde daha iddialı bir takım oluşturmak istiyorlar.

ASLAN GENÇLEŞMEYE DEVAM EDECEK

Sarı kırmızlı takım da devre arası transfer dönemi yaklaşırken kadroda ki eksik olan bölgeler için simdi den hız veren sarı kırmızılı takım yaz transfer sezonunun başında olduğu gibi gen ve potansiyeli yüksek oyuncular ile kadro güçlenmeye devam edecek.

Yeni sezona genç ve potansiyeli yüksek oyuncu grubu ile çalışan sarı kırmızlı takım Galatasaray devre arasında da aynı şekilde devam edecekler.

Orta sahaya 6 numara transferi için çalışmalara başlayan sarı kırmızılı takım eski oyuncusu Portekizli Gedson Fernandes ‘i takıma kazandırmak istiyorlar.

Orta sahaya transfer edilen ve kadroda düşülmeyen isimler ile de yollar ayrılmaya hazırlanırken ilk isim de Brezilyalı genç oyuncu Gustavo Assunçao olması bekleniyor. Sarı kırmızlı takım Galatasaray ‘ ın yaz transfer döneminin son günlerinden kadrosuna kattıkları 21 yaşındaki Brezilyalı ön libero Gustavo Assunçao’ nın zayıf ve beklenen düzeyde olmaması nedeni ile devre arasında Portekizli oyuncu Gedson Fernandes ‘in takıma katılması ile yolların ayrılması bekleniyor.

GEDSON FERNANDES DEVRE ARASINDA SARI KIRMIZLI FORMAYI GİYER

Sarı kırmızlı takım Galatasaray ön libero sorununu Portekizli eski oyuncusu Gedson Fernandes ayrıldıktan sonra takımda çok fazla yokluğu hissedilmeye başlamıştı. 22 yaşındaki Portekizli oyuncuyu sarı kırmızlı takıma yeniden kazandıra bilmek için çok uğraşmış olsalar da kulübü ile anlaşamayan sarı kırmızlı takım bu transferi gerçekleştirememişlerdi.

Devre arasında yeniden 22 yaşındaki Portekizli oyuncu Gedson Fernandes için devre girecek olan sarı kırmızlı takım bu sefer genç oyuncu için 8 Milyon Euro’ luk bir bonservis bedelini de hazırlamış durumdalar.

22 yaşındaki Portekizli oyuncu Gedson Fernandes her fırsatta Portekiz ekibi Benfica’ dan ayrılmak isteyen genç oyuncu kulübünün yeni sözleşme uzatma teklifine de hayır diyerek takımdan ayrılmak istediğini bir kez daha dile getirmiş oldu.

Bu sezon takımı ile lig de şans bulamayan 22 yaşındaki Portekizli oyuncu Gedson Fernandes devre arasında bir aksilik olmaz ise sarı kırmızlı forma ile göreceğiz diye biliriz.

Portekizli ismin olmaması halinde ise alternatif isimler üzerinde çalışmalarını sürdüren sarı kırmızlı takım Norveç ligi ekiplerinden Bodo – Glimt takımının formasını giyen 23 yaşındaki ön libero oyuncusu Patrik Berg ile de yakından ilgilenmeye devam ediyorlar.