KULÜBEDE TERİM OLMADAN GALATASARAY KAYBEDİYOR

KULÜBEDE TERİM OLMADAN GALATASARAY KAYBEDİYOR

29 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kırmızlı takım Galatasaray süper lig de ki son derbi de kendi sahasında sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ ye 2 – 1 yenilerek sahadan mağlubiyet ile ayrılan Galatasaray ‘da teknik adam Fatih Terim rakibinin 2. Golü sonrasında kırmızı kart görmüştü.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim derbide görmüş olduğu kırmızlı kart sonrasında 6 maç ceza alan Terim takımını sahada yalnız bırakacak. Tecrübeli teknik adam Fatih Terim’ in daha önce de almış olduğu uzun soluklu cezalar sonunda sarı kırmızlı takım sahada puan kayıplarına da yansımıştı.

Daha önce ki kötü sonuçlar alan sarı kırmızlı takım Galatasaray Tecrübeli teknik adam Fatih Terim’in bu seferki 6 maçlık yokluğunda nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

FATİH TERİM’E 6 MAÇ CEZA

Sarı kırmızlı takım Galatasaray süper lig de kendi sahasında oynadıkları son derbide sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ ye 2 – 1 ‘lik skor ile mağlup olmuşlardı.

Zorlu derbide sarı kırmızlı takımın teknik patronu tecrübeli isim Fatih Terim kırmızlı kart ile cezalandırılarak 6 maç ceza almıştı.

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim derbide ilk olarak top tam olarak oyun alanını terk etmediği için topa yaptığı müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılan teknik adam sonrasında ise rakip takım Fenerbahçe ‘nin ikinci golü sonrasında da kırmızlı kart görmüştü.

Kırmızlı kartı görmesinde rakip takım Fenerbahçe’ li oyuncuların 2. Gol sonrasında sahaya girmesine kızan teknik adam dördüncü hakem ile girdiği sert sözler sonrasında orta hakem Halil Umut Meler ‘i de alkışlayarak tepkisini gösteren teknik adam bu olay sonunda kırmızlı kart ile cezalandırıldı. Tecrübeli teknik adam kırmızlı kart görmesine rağmen soyunma odasına da giren teknik adamın cezası ağır oldu.

 

 

FATİH TERİM ALDIĞI 6 MAÇLIK CEZA İLE İLK YARIYI KAPADI

Sarı kırmızılı takımın teknik patronu tecrübeli isim Fatih Terim Fenerbahçe derbisinde aldığı 6 maçlık ceza ile beraber süper lig de ki ilk yarının son 6 karşılaşmasında saha kenarında olamayacak.

Süper lig de Yeni Malatyaspor, Altay, Sivasspor, İstanbul Başakşehir, Adana Demirspor ve ilk yarının son karşılaşması Antalyaspor karşılaşmasında sahada olamayacak.

Tecrübeli teknik adam saha kenarında sürekli oyunun içinde olan teknik adam oyuncularını sık sık uyarılar ile ne yapmaları yönünde taktikler ileten teknik adam zorlu karşılaşmalar da saha kenarında olmayarak oyuncularına direktiflerini iletemeyecek. Bu görev yardımcı Antrenör Selçuk İnan’ a kalırken sürekli oyuncular ile tecrübeli teknik adam Fatih Terim ‘İn yaptığı gibi iletişim halinde olması gerekecek.

Süper lig de ki zorlu yarışta soyunma odasında ki taktikleri ile gündeme gelen teknik adam ilk yarının son 6 maçında sarı kırmızlı takımına destek sağlayamayacak olması işleri zorlaştıracak gibi görünüyor.