BORDO MAVİLİ TAKIMDA GERVİNHO YERİNE ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR

BORDO MAVİLİ TAKIMDA GERVİNHO YERİNE ARAYIŞLARI DEVAM EDİYOR

29 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Bordo mavili takım Trabzonspor ‘da çapraz bağları kopan 34 yaşındaki tecrübeli isim Gervinho’nun sakatlanmasının ardından oyuncu arayışları devam ediyor.

Süper lig de ki zorlu Karadeniz derbisinde Çaykur Rize karşısında çapraz bağları kopan ve sezonu kapatan 34 yaşındaki Gervinho’nun sakatlanması sonrasında bordo mavili takım sol ve sağ kanatta oynaya bilecek tecrübeli oyuncu arayışlarına da başlamış durumdalar.

Devre arası transfer dönemi de yaklaşırken 34 yaşındaki tecrübeli isim Gervinho’nun yerine de birçok oyuncunun ismi geçmeye başladı.

Hücum hattını güçlendirmek isteyen bordo mavili ekip Trabzonspor ‘da gündeme gelen bir başka isim ise bir dönem sarı lacivertli takım Fenerbahçe nin de formasını giyen tecrübeli oyuncu 35 yaşındaki Portekizli isim Luis Nani oldu.

TRABZONSPOR GERVİNHO ‘NUN YERİNİ DOLDURMAYA ÇALIŞIYOR

Süper lig de ki zorlu Karadeniz derbisinde Çaykur Rize karşısında çapraz bağları kopan ve sezonu kapatan 34 yaşındaki Gervinho’ nun sakatlanması bordo mavili takım da hücum hattında ki oyuncularının azalmasına neden oldu.

Fildişi Sahili ‘li oyuncu 34 yaşında ki tecrübeli isim Gervinho’ nun geçirdiği bu ciddi sakatlık sonrasında yaşı gereği sahalara formda dönmesi zor gözüken, yerine de hemen oyuncu arayışlarına başlamış durumdalar.

34 yaşındaki tecrübeli isim Gervinho’ nun sakatlığı ardından yerine birçok oyuncunun ismi geçmeye çoktan başlamıştı.

Bordo mavili takım da ilk olarak gelen isimlerin başında 30 yaşındaki tecrübeli kanat oyuncusu İspanyol isim Cristian Tello olmuştu. İspanyol ekiplerinden olan Real Betis forması giyen tecrübeli kanat oyuncusu için bordo mavili takım Trabzonspor Cristian Tello devre arasında görüşerek alternatif isimler arasına girmiş durumdaydı ve 34 yaşındaki tecrübeli isim Gervinho’ nun yerine düşünülen ilk isim olmuştu.

34 yaşındaki tecrübeli isim Gervinho’ nun sakatlığı ardından oyuncuların menajerli tarafından bordo mavili takıma da önerilen oyuncular artmış durumda.

 Menajeri tarafında bordo mavili takım Trabzonspor’a önerilen 32 yaşındaki tecrübeli oyuncu Andriy Yarmolenko’ yu da transfer listesine alan Karadeniz ekibi bir başka isim de tanıdık Portekizli oyuncu 35 yaşındaki Portekizli isim Luis Nani oldu.

TRABZONSPOR LUİS NANİ’ Yİ LİSTEYE ALDI

Bordo mavili takım Trabzonspor ‘ da Gervinho ‘ nun sakatlığı sonrasında gündeme gelen isimlerden birisi de 35 yaşındaki Portekizli isim Luis Nani oldu.

Bir dönem sarı lacivertli takım Fenerbahçe formasını terleten yıldız futbolcu Luis Nani futbol kariyerine ABD’ de Orlando’da devam eden 35 yaşındaki oyuncu takımdan ayrılma kararı aldığı söyleniyor.

Bordo mavili takım Trabzonspor ‘da sakatlanan oyuncusu Gervinho’yu 1 milyon euro civarı bir ücretle yollamaya çalışırken 35 yaşındaki Nani’ yi de kadrolarına katmak için girişimlere başlayacaklar.

Bu sezon takımı ile ABD’ de 29 lig karşılaşmasına çıkan tecrübeli isim 10 gol ve 7’ de asist katkısı sağlayarak formunu korumaya devam ediyor.