BEŞİKTAŞ‘TA CYLE LARİN OLYMPİAKOS YOLCUSU

BEŞİKTAŞ‘TA CYLE LARİN OLYMPİAKOS YOLCUSU

1 Aralık 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın geçtiğimiz sezon ki şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin bu sezon yeni sözleşme konusunda takımı Beşiktaş ile anlaşmaya varamadı.

Sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi için siyah beyazlı yönetim ile görüşen ancak yıllık ücret konusunda anlaşamayan Beşiktaş devre arasında yollarını ayırmayı düşünüyor.

26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin siyah beyazlı takım Beşiktaş ile yeni sözleşme konusunda anlaşamayan oyuncu komşu Yunanistan ‘da Olimpiakos ile transfer görüşmelerine çoktan başlandığı iddia ediliyor.

Takımdan ayrılmayı kafasına koyan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin siyah beyazlı yönetimden talep ettiği yıllık ücreti alamaması halinde devre arasında takımdan ayrılacak

GEÇEN SEZON TAKIMIN EN İYİLERİNDENDİ

Siyah beyazlı takım Beşiktaş’ ın son şampiyonluğundan payı çok olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin ile yeniden sözleşme imzalamak için görüşmelere yaz transfer sezonunun başından beri devam eden Beşiktaş yönetimi oyuncu ile anlaşamıyorlar.

26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin gecen sezon ki Beşiktaş ‘In şampiyonluğunda payı çok olan oyuncusunu da kaybetmek istemeyen siya beyazlı yönetim yaz transferinin başından beri görüşme halinde olduğu oyuncu ile yıllık ücret konusunda anlaşamıyorlar.

Geçen sezon takımın en iyilerinden olan 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin 2020 – 21 sezonunda siyah beyazlı forma ile süper lig de çıktığı 38 lig karşılaşmasında 19 gol 5 de asist katkısı yaparak takımının en golcü isimlerinden birisi olmuş durumdaydı.

Bu yüksek performansı sonrasında siyah beyazlı takım Beşiktaş ile sözleşmesinin son yılına giren 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin ile Beşiktaş yönetiminin görüşmeleri olumsuz sonuçlanmış durumda.

Bu sezon ise siya beyazlı takım ile sezon başında geçirdiği sakatlığı sonunda takımdan uzak kalarak toparlanma süresi uzun olan oyuncu bu sezon süper lig de 11 karşılaşmada 4 gol 1 de asist katkısı yapan oyuncu takımına skora katkı anlamda en çok destek veren oyuncusu olmuş durumda.

YILLIK ÜCRETİNDE ZAM BEKLİYOR

Sezon başından beri yıllık ücretinde zam isteye Kanadalı golcü Cyle Larin Beşiktaş yönetimin 1,7 Milyon Euro ‘lık teklifine sıcak bakmayan oyuncu en az R. Ghezzal kadar yıllık ücret konusunda ısrarcı olmaya devam ediyor.

Kara kartal’ da R. Ghezzal’ a 2 milyon 250 Bin Euro garanti para veren Beşiktaş bonuslar ile beraber 2,5 Milyon Euro ‘yu bulan yıllık ücreti ödemesi zor görünüyor.

YUNAN EKİBİ OLİMPİAKOS KANCAYI TAKTI

Sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi nedeni ile Avrupa kulüplerinin dikkatini çeken 26 yaşındaki Kanadalı golcü isim Cyle Larin Yunan ekiplerinden Olimpiakos ile devre arasında transferi için görüşmelere çoktan başladığı iddia ediliyor.

Takımdan ayrılması kesin gözü ile bakılan oyuncu Beşiktaş yönetiminin istediği yıllık ücreti vermemesi halinde yollar ayrılacak.