BEŞİKTAŞ’TA MERT GÜNOK SEZONU KAPATTI

BEŞİKTAŞ’TA MERT GÜNOK SEZONU KAPATTI

29 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper lig de 14. Haftada kendi sahasında GZT Giresunspor’a 4 – 0 ‘lık skor ile mağlup olarak ayrılan Beşiktaş ‘ta kaleci Mert Günok sakatlanarak maçı tamamlayamamıştı.

Siyah beyazlı Beşiktaş için oldukça zorlu geçen mücadele de kalesinde 4 gol gören 32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok ‘ un sol diz çapraz bağı kopan kaleci sezonu kapatmış oldu.

BEŞİKTAŞ MERT GÜNOK İLE KAYBEDİYOR

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın tecrübeli kalecilerinden 32 yaşındaki Mert Günok bu sezon süper lig de takımı Beşiktaş ile 3 karşılaşmada 90’ dakika sahada oldu.

32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok’ un siyah beyazlı takım Beşiktaş ile sahada olduğu 4 süper lig karşılaşmasından sadece 1’ inde 3 puan ile ayrıla bilirken diğer 3 karşılaşmadan ise mağlup olarak ayrıldılar.  Tek galibiyetlerini ise süper lig de Antalyaspor deplasmanın da 2 – 0 geriye düştükleri mücadele sonrasında 3 – 2 ‘Lik geri dönüş ile kazana bilmişlerdi.

Diğer mağlup olarak ayrıldıkları karşılaşmalar da ise İzmir de Altay deplasmanın da şampiyonlar ligi dönüşünde kalede genç Ersin Destanoğlu’ nı dinlendirerek tecrübeli isme Mert Günok ‘a yer verilmişti. Altay deplasmanın ‘da 2 – 1 mağlup olarak ayrılarak süper lig de ki ilk yenilgilerini de almış oldular.

Süper lig de ki 2. Mağlubiyetlerini ise İstanbul’ da Başakşehir deplasmanın da almışlardı. Gene bir şampiyonlar ligi maçı dönüşünde İstanbul ‘ da Başakşehir deplasmanın da 3 – 2 kaybedilen karşılaşmada 32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok gene kalede olan isim olmuştu. Kalesinde 3 gole engel olamayan 32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok ile siyah beyazlı takım Beşiktaş bu zorlu deplasmandan da yenilgi ile ayrılarak süper lig de ki ikinci deplasman mağlubiyetlerini almış oldular.

32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok ile süper lig deki son karşılaşmada kendi sahasında siyah beyazlı takım Beşiktaş ile GZT Giresunspor karşısında da tecrübeli kaleciye şans vermişlerdi. Zorlu karşılaşmada siyah beyazlı takım saha dan 4 – 0 ‘lık ağır bir yenilgi ile sahadan ayrılan siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ ta kaleci Mert Günok karşılaşmanın 90’ dakikasında rakip GZT Giresunspor atağında sakatlanarak kendisini yere bırakmıştı.

Rakip takımın atağında kalesini ter ederek müdahale etmek için çıktığı kalesinden dizi dönerek çapraz bağlarının kopması sonucunda tecrübeli kaleci karşılaşmayı tamamlayamadan oyundan çıkmıştı.

MERT GÜNOK‘UN DÖNÜŞÜ ZOR OLACAK

Zorlu karşılaşmada ikinci golde hatalı çıkışı ile gole sebep olan tecrübeli kaleci karşılaşma içinde siyah beyazlı taraftarların ıslıklı protestosuna neden olmuştu.

Hatalı olarak kalesinde gördüğü ikinci gol sonrasında yere yığılan tecrübeli kaleci sonrasında karşılaşmayı yakından takip eden taraftarın protestosuna neden oldu.

Zorlu bir sakatlık geçiren 32 yaşındaki tecrübeli kaleci Mert Günok bu sezonu kapattı.