BEŞİKTAŞ’TA NEVZAT DEMİR TESİSLERİNDE KRTİK TOPLANTI

Posted by

Süper ligin son şampiyonu siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ta hareketli saatler yaşanıyor.

Süper lig de ki son GZT Giresunspor’ dan alınana 4 – 0 ‘lık ağır yenilgi sonrasında kara kartalın teknik adamı Sergen Yalçın ile başkan Ahmet Nur Çebi’ nin bir araya gelerek takımın son durumu hakkında görüşmeleri bekleniyor.

SERGEN YALÇIN’IN İSTİFASINI SUNMASI BEKLENİYOR

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezon süper lig ve şampiyonlar liginde gösterilen kötü performanslar sonrasında artık başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik adam Sergen Yalçın kritik bir toplantı ile bir araya gelmeleri bekleniyor.

Kara kartal da geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşatan teknik adam Sergen Yalçın bu sezon ki takımının performansı sonrasında eleştiri noktasına oturtulan isim oldu. Takımı ile bu sezon ilk kez şampiyonlar liginde mücadele eden genç teknik adam Sergen Yalçın grup aşamasında geride kalan 5 karşılaşma sonunda puansız olarak son devler ligine veda edecekler.

Süper lig de ise geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşatan genç teknik adam bu sezon lig de de şampiyonlar liginde ki gibi dökülmeye devam ediyorlar.

Süper lig de ki son GZT Giresunspor maçında 4 – 0 ağır bir mağlubiyet alan siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ta maç sonunda teknik adam Sergen Yalçın bütün sorumluluğu üstüne aldığını ve kısa süre içinde de başkan ve yönetim ile de görüşerek istifasını sunacağı çok açık ve belliydi.

Genç teknik adam Sergen Yalçın ‘ın da maç sonunda çaresiz olduğu artık takımı bu zorlu durumdan kurtarmasının imkansız olduğuna kendisinin de inanması çok belli oluyordu.

Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüşmesi sonrasında istifasını sunması beklenen teknik adam Sergen Yalçın başkan ‘ın istifasını kabul etmesi ile beraber teknik adam Sergen Yalçın dönemi sona ermesi bekleniyor.

 

YENİ TEKNİK ADAM İSİMLERİ KONUŞULMAYA BAŞLANDI BİLE

Başkan Ahmet Nur Çebi teknik adam Sergen Yalçın ‘ın istifasını kabul edecek mi etmeyecek mi ne olacağı belirsizliğini korumaya devam ederken yeni teknik adam isimleri çok tan ortaya çıkmaya başladı.

Yerine Şenol Güneş ve Slaven Bilic isimleri geçmeye başlamış durumdaki siyah beyazlı taraftar da teknik adamları Sergen Yalçın ‘ın arkasında duruyorlar. Genç teknik adamları ile yola devam etmek isteyen siyah beyazlı taraftarlar Sergen Yalçın’a destek olmaya devam ediyorlar.

Sergen Yalçın ile yola devam etmeleri gereken Beşiktaş yönetimi bir hata yapıp da gönderilip yerine başka bir teknik adam ile elinde ki bu kadro ile ne yapacağı az çok belli.

O yüzden devre arasında takımda yapılacak köklü değişimler ile zaten borç batağında olan takım da yüksek maliyetli oyuncular ve yaş olarak artık kariyerinin sonuna gelen isimler ile hemen yollar ayrılarak transfer de Sergen Yalçın ‘ın isteği doğrultusunda kurması gereken bir kadro oluşturulmasına yardım edilerek yola devam edilmeli.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir