Fenerbahçe’nin Tecrübeli Kaptanından Genel Değerlendirme Açıklaması

Fenerbahçe’nin Tecrübeli Kaptanından Genel Değerlendirme Açıklaması

14 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe ekibinin kaptanı tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamada geniş bir değerlendirme yapan sporcu, gündeminde teknik direktörlük gibi bir hedefinin bulunmadığını söyledi.

Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu ve kaptanı olan Emre Belözoğlu, hem gündemi, hem takımı hem de kendini geniş çaplı bir değerlendirme ile açıkladı. Gündeminde ve hedefinde henüz teknik direktörlük olmadığını söyleyen başarılı sporcu, eski Teknik Direktör Ersun Yanal ile de ilgili değerlendirme yaptı.

Sezona İyi Başlandı

Geçtiğimiz haftalarda Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırma kararı alan sarı lacivertli yönetimin, Yanal yönetimindeki sezona iyi bir şekilde başlamış olduklarını söyleyen Belözoğlu, yaşanan süreçte istenmeyen durum ve olayların yaşanmış olduğu ekledi.

Saha içerisinde her durumda ellerinden gelen performansı artırmak için çalıştıklarını fakat buna rağmen eleştirilebilecek oyunların da olduğunu ve bunun kabul mutlaka kabul edilmesi gereken bir durum olduğunu da ekledi.

Sarı lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç ve eski Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da vermiş olduğu destek ile sezona başarılı bir giriş yaptıklarını da belirten kaptan, ilk devreyi de gayet iyi bir yerde bitirmiş olduklarının altını çizdi.

Oyuncu grubu olarak sarı lacivertlilerin bu süreçte yalnızlaştırıldığını hissetmiş oldukları andan itibaren, daha reaksiyonel olunabileceğini belirten sporcu, bunu başaramadıklarını da açıklamasında itiraf etti.