Bülent Korkmaz

Fenerbahçe Galibiyetinin Ardından Bülent Korkmaz’dan Çarpıcı Açıklamalar

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ekibini kendi evinde konuk eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, 1-0 skorla galibiyet elde etti. Oyunun ardından açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, oyuncularını da kutladı.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Fenerbahçe ekibini konuk eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, kritik mücadeleden 1-0 skorla galip ayrılmayı başardı. Büyük bir öneme sahip olan oyunun ardından maç sonrası değerlendirme yapan Teknik Direktör Bülent Korkmaz, 11’e 11 olan oyunda sarı lacivertli ekibin pozisyonu olmadığını söyleyerek oyuncularını tebrik etti.

Müsabakada 9 kişi kalmanın ardından oyunun karambole döndüğünü belirten Korkmaz, Fenerbahçe gibi büyük bir camiadan gol yemeden oyunu kazanmış olmanın daha önemli olduğunu da ekledi.

Kulüp başkanına ve yönetime teşekkür dileklerinde bulunan teknik adam, taraftarın enerjisini ve sinerjisini de seyircisiz oynanan mücadelede hissetmiş olduklarını dile getirdi.

Bundan Sonraki Süreç Önemli

Müsabaka sonrası değerlendirmelerinde hakemler ile ilgili yorum yapan Korkmaz, VAR’da görev alan hakemin hata yapma lüksü olmadığını da ayrıca belirtti. Önemli olanın bundan sonraki süreci getirebilmek olduğunu söyleyen çalıştırıcı, bu maça kadar sonuç alamadıklarını ve bundan sonra da sonucu almanın büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.