Fenerbahçe Ekibinde Konyaspor Maçı Öncesinde İyi Haberler Art Arda Geldi

Fenerbahçe Ekibinde Konyaspor Maçı Öncesinde İyi Haberler Art Arda Geldi

12 Mart 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe ekibinin iki önemli oyuncusu Nabil Dirar ve Simon Falette, yaşanan sakatlıklar sebebiyle forma giyemiyordu. Fakat iki sporcudan da iyi haber geldi. Dün itibariyle Dirar ve Falette sarı lacivertli ekip ile takım çalışmalarına başladı.

Süper Lig’in kritik dönemlerinde olumsuzlukları art arda yaşayan Fenerbahçe ekibi, bir yandan da ekibinin önemli oyuncularından sakatlık haberleri alıyordu. Önemli bir süreç içerisinde yaşanan sakatlıklar sebebiyle ise sarı lacivertli ekipte forma giyemeyen Nabil Dirar ve Simon Falette, takım için ciddi anlamda eksikliğin yaşanmasına neden oluyordu.

Eksiklerin Olacağı Maçın Hazırlıklarında Moral Oldu

Her şey olumsuz gitse de, sarı lacivertli ekipten ise iyi bir haber geldi. Dirar ve Falette takım ile beraber çalışmalarına başladı. İttifak Holding Konyaspor müsabakası için hazırlanan sarı lacivertli ekip, antrenmanlarına bu sayede daha odaklı çalışmaya başladı. Ceza sebebiyle de yeşil beyazlı ekipteki eksiklerin üstüne bu iyileşme sürecinin yaşanması ise, sarı lacivertlilerde motivasyonu artırmaya yetti.

Trabzon maçında sakatlık geçiren stoper oyuncusu ve sağ kanat oyuncusu da bu süreçte sarı lacivertli ekibin antrenmanlarına katıldı ve müsabaka öncesi eksiklerin boşluğunun kapatılması adına moral yarattı.