Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi’den Derbi Açıklaması Geldi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray ve Beşiktaş derbisinin seyircisiz oynanacak olması ile ilgili açıklama yaptı. Durumu yeni öğrendiğini söyleyen Çebi, söz konusu olanın sağlık olduğunda gerisinin tamamen hikayeden ibaret olacağını da açıklamalarına ekledi.

Çin’in Wuhan kentinde Aralık ayı ile kendini gösteren yeni tip koronavirüs, dünyanın neredeyse tamamında ciddi anlamda risk uyandırıyor. Binlerce kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan virüs, Türkiye’de de 2 kişide görüldü. İlk vakadan itibaren ise ülkede ciddi anlamda tedbir alınma kararı verildi.

Tüm spor organizasyonlarının seyircisiz oynanmasına karar verilirken, Beşiktaş ve Galatasaray arasında yaşanacak derbi müsabakasının da taraftar olmadan gerçekleşeceği belirtildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise, durumdan yeni haberi olduğunu söyledi.

Başakşehir Ve Kopenhag Maçı Öncesi Konuştu

Medipol Başakşehir ekibinin UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 turunun ilk müsabakasında Kopenhag müsabakasını izlemeye giden Çebi, oyun öncesinde basına yönelik açıklama yaptı.

Derbinin seyircisiz oynanması yönünde de yorum yapan Başkan, önemli olanın sağlık olduğuna ve gerisinin tamamen hikayeden ibaret olduğuna da dikkat çekerek verilen kararı sonuna kadar destekleyici açıklama yaptı.