Benjamin Stambouli

Fenerbahçe’de Yeni Sezon Hazırlığı Devam Ediyor

Yeni sezon için transfer hazırlıklarına başlayan Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı, menajerlerden öneri almaya devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de de tüm ligler süresiz olarak ertelendi. Ne zaman yapılacağı bilinmeyen maçlar ve belirsiz bir süreç içerisinde ise 2020-2021 sezon hazırlıklarına hazırlıklar ise bir yandan devam ediliyor.

Özellikle de Süper Lig ekiplerinin çok ciddi kayıplar yaşaması tahmin edilen süreçte, Fenerbahçe Spor Kulübü de yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yaz transfer dönemi için pek çok mevki için destek oyuncuya ihtiyaç duyan sarı lacivertli takıma, bu dönemde menajerlerden de öneriler gelmeye devam ediyor.

04 İle Stoper Görüşmeleri

En son Schalke ekibinde 04 forması giymekte olan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek Benjamin Stambouli için ise yeni teklif gündeme geldi.

Sarı lacivertli takım, 2019-2020 sezonuna çok başarılı başlamış ve şampiyonluk parolası ile de yola çıkmıştı fakat bu durum, devrenin ikinci yarısında ne yazık ki devam etmedi ve Fenerbahçe Futbol A Takım sahada art arda yenilgi ile karşı karşıya kaldı.

Yeni sezonda ise küllerinden yeniden doğmak isteyen sarı lacivertliler, mevkilerindeki eksikleri tamamlamak adına harekete geçti ve en önemlisi stoper eksiği için 29 yaşındaki Stambouli ile görüşmelere başladı.