Felipe Melo’nun Galatasaray Sevgisi Son Bulmuyor

Felipe Melo’nun Galatasaray Sevgisi Son Bulmuyor

4 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray ekibinde önceki sezonlarda forma giyen Brezilyalı yıldız Felipe Melo, sarı kırmızılı takıma olan sevgisini anlattı.

Günümüzde Brezilya’nın Palmeiras ekibinde forma terleten yıldız oyuncu Felipe Melo, Galatasaray ekibine imza atmak için İstanbul’a geldiği anları paylaşarak, sarı kırmızılı takıma olan sevdasının devam ettiğini hatırlattı.

Brezilyalı oyuncu, önceki sezonlarda Süper Lig ekiplerinden olan Galatasaray ekibinde forma giyiyordu. Takımda çok sevilen oyuncu, sonrasında ise Brezilya’nın Palmeiras isimli takımına transfer olmuştu. Başarılı futbolcu, sarı kırmızılı takımla ilgili yaşamış olduğu başarıları da bu süreçte sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak, takıma olan sevgisinin devam ettiğini anlattı.

Her Şeye Rağmen Çok Seviyorum

Cimbomun taraftarı için de ayrı bir yere sahip olan yıldız sporcu, Galatasaray’a imza atmak için geldiği süreci de yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak,  Türkiye’ye gelmiş olduğu ve taraftarın da gelişi sürecinde akın ettiği anlara Türkiye’de futbola olan sevginin de derecesine ilişkin değerlendirmede bulunmuştu.

Ülkedeki anılarını da yapmış olduğu röportajda anlatan Felipe Melo, Türkiye’de futbolun farklı bir delilik seviyesinde yaşandığına dikkat çekerek, taraftarı sevdiğini ve kendi gibi deli olduklarını belirtti.

Öte yandan konuşmasında bir Beşiktaş maçında kendisine bıçak fırlatmış olduklarını ve bozuk para attıklarını da hatırladığını söyleyerek, maçlarda kafanın yerden kalkmadığını söyleyerek, her şeye rağmen Türkiye’yi ve sarı kırmızılı takımı çok sevdiğini de ekledi.