Okay Yokuşlu Galatasaray Transferine İlişkin Açıklama Yaptı

Okay Yokuşlu Galatasaray Transferine İlişkin Açıklama Yaptı

5 Nisan 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Türkiye A Milli Takım’ında forma giyen başarılı oyunculardan Okay Yokuşlu, Galatasaray iddialarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile sık sık adı anılan ve ay yıldızlı takımda da forma giyen başarılı sporcu Okay Yokuşlu transferine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Ay yıldızlı ekibin yıldız oyuncularından biri olan Yokuşlu, son günlerde ortaya atılan Galatasaray takımına transferine ilişkin konuştu. Başarılı orta saha oyuncusu, kendi futbol kariyerine ilişkin de detayları paylaştı.

Antrenmanlarıma Evde Devam Ediyorum

Şu anda İspanya ekiplerinden olan La Liga takımlarından biri olan Celta Vigo ekibinde forma giyen başarılı orta saha oyuncu, adı sarı kırmızılı Süper Lig takımı ile anılınca konuşmak istedi. Şu an için Türkiye’ye dönme gibi bir düşüncesi olmadığını belirten Yokuşu, antrenmanlarına da bireysel olarak devam ettiğini söyledi.

Yeni tip koronavirüs salgınından en fazla etkilenen ülkelerden biri olan İspanya’da forma giyen Okay Yokuşlu, bu zorlu önemde kulübü Celta Vigo’nun kendisine vermiş olduğu programına evinde devam ettiğini bildirdi.

Yapmış olduğu açıklamada dünya yıldızlarından biri olan Messi’ye ilişkin de konuşan sporcu, efsane oyuncunun çok büyük bir yetenek olduğunu ve futbol tarihinin de en büyük isimlerinden biri olduğunu ifade ederek, ona karşı oynarken de önlemler alındığını itiraf etti.