Fatih Terim İki İsmin Kalmasını İstiyor

Fatih Terim İki İsmin Kalmasını İstiyor

13 Mayıs 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, gelecek sezon için kadroda düşündüğü isimlerin listesini çıkarmaya başladı. Tecrübeli teknik adamın istediği isimler arasında Henry Onyekuru ve Mario Lemina da yer alıyor.

Süper Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Galatasaray, gelecek sezon için sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim de kadroda kalmasını istediği isimleri belirledi. Edinilen bilgilere göre teknik adam, Henry Onyekuru ve Mario Lemina’yı takımda görmek istiyor.

Kiralık olarak kadroya dahil olan iki isimle de yoluna devam etme kararı alan çalıştırıcı, bu süreçte Lemina için de harekete geçti. 1 yıllık kiralık sözleşmeye sahip olan ve 16 milyon Euro satın alma opsiyonu bulunan sporcu için yönetim görüşmelere başladı.

1’er Yıllık Kiralık Sözleşmeler Devam Edebilir

Sporcunun bonservisini elinde tutmaya devam eden Southampton Kulübü’ne ise Gabonlu sporcu için 1 sezonluk daha kiralık teklifi gönderilecek.

Öte yandan cimbomun teknik adamı Henry Onyekuru’nun da takımda kalması tarafında olmayı sürdürüyor. Monaco ekibinden kiralık olarak 1 seneliğine anlaşması sağlanan oyuncunun ise Finansal Fair Play yönetmeliğinde eksiye düşmemesi adına 6 aylık bir anlaşmaya imza attığı bilgisi edinildi. Nijeryalı oyuncu için de 1 yıl daha kiralanma durumu için çalışmalar devam ediyor.

Güncel Yazılar