Erol Bulut’tan Mert Hakan Yandaş Hamlesi

Geçtiğimiz hafta evinde oyadığı Beşiktaş derbisini kaybeden Fenerbahçe, Süper Lig’in 11. Haftasında 6 Aralık Pazar günü deplasmanda Denizlispor ile mücadele edecek.

Kaybettiği derbinin etkilerini hala hisseden Fenerbahçe, Denizlispor deplasmanına mutlak bir şekilde 3 puan parolası ile çıkacak. Beşiktaş derbisinden sonra Denizlispor deplasmanına nasıl bir 11 ile çıkacağı merak konusu olan Fenerbahçe’den, yavaş yavaş bu konu ile alakalı haberler gelmeye başladı.

Bilindiği üzere Beşiktaş derbisinde cezalı durumu düşün Luis Gustavo bu zorlu deplasmanda forma giyemeyecek.

Öte yandan yine derbinin ilk yarısında oldukça etkisiz bir oyun ortaya koyan Jose Sosa ise, bu maçta Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut tarafından şans verilmesi oldukça düşük bir ihtimal olarak değerlendiriliyor. Bunların yanı sıra defansta ve forvet hattında beklenenin altında kalan sarı lacivertli takımda, edinilen son bilgilere göre özellikle Mert Hakan Yandaş, Erol Bulut tarafından Denizlispor deplasmanına özel olarak hazırlanıyor.

Çok büyük ihtimalle geçen hafta başarısız bir performans sergileyen ve istenileni veremeyen Jose Sosa yerine ilk 11’de Mert Hakan Yandaş sarı lacivertli formayı giyecek. Erol bulut’un Mert Hakan Yandaş’ı bu maça özel olarak motive ettiği gelen bilgiler arasında.

Mert Hakan Yandaş’a Fırsat Doğdu

Geçen hafta Beşiktaş deribisini kaybeden ve bu hafta Denizlispor ile karşı karşıya gelecek olacak Fenerbahçe’de, bu maçın hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. Bazı oyuncuları sakatlıktan ve cezadan yokluğu, Fenerbahçe’nin bu maça hangi kadro çıakacağını merak ettiriyor.

Edinilen son bilgilere göre, Erol Bulut’un Denizlispor maçındaki en önemli kozunun Mert Hakan Yandaş olacağı söyleniyor. Yapılan son antrenmandan sonra oyunucusu Mert Hakan Yandaş ile kısa bir görüşme gerçekleştiren Erol Bulut, oyuncusundan bu maçta neler istediğini açık ve net bir şekilde anlattığı öğrenildi.

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, tüm oyuncularını motive etmeye çalışırken, Mert Hakan Yandaş ile adeta özel olarak ilgileniyor. Geçen hafta verdiği mücadeleden ötürü taraftarlar tarafından da oldkça eleştirilen Jose Sosa’nın bu maçta oynasına pek ihtimal verilmiyor.

Bu yüzden üzerine düşen yükün arttığı isimlerin başında gelen Mert Hakan Yandaş’a, hocası Erol Bulut özel olarak bir motivasyon konuşması yaptığı öğrenildi.

Takvim gazetesinin yaptığı habere göre; Erol Bulut’un, antrenman sonrası oyuncusu Mert Hakan Yandaş’ı yanına çağırarak, “Senden tamamen maça odaklanmanı istiyorum. Düzenli olarak forma giymek istiyorsan işte sana fırsat! Kendini göster elinden geleni yap, formayı bir daha çıkarma” dediği ortaya çıktı.

Mert Hakan Yandaş Hazır Kıta

Bu hafta Denizlispor karşısında kendisine çok iş düşen Mert Hakan Yandaş, hocasının kendisine özel yaptığı motivasyon konuşmasının ardından, “merak etmeyin hocam ben gayet formdayım ve futbola açım diyerek bu maçta başarılı olacağına dair söz verdiği öğrenildi.