Transferde Ağır Kalmak İstemeyen Galatasaray’da Çalışmalar Tam Gaz

Posted by

Sezon sonrası yeni sezon hazırlıkları içinde iken yaşadığı çalkantılı gelişmelerle gündemde olan Galatasaray, transfer çalışmalarını ağırdan almak yerine tam gaz devam ediyor. Özellikle seçim tarihi yaklaşmış iken transfer sürecine hız kazandıran Sarı-Kırmızılılar bazı isimler ile anlaşmaya şimdiden vardı bile.

Galatasaray’ın ilk transfer atakları için adı geçen isimler olan Paulinho ve Kouyate için çalışmalar devam ederken yeni isimler de bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı. Fatih Terim’in prensi olarak kabul edilen Kaan Ayhan ile görüşmeler yapıldı. Görüşmeler sonrası olumlu sonuçların alındığı haberleri hızla yayılırken Sarı-Kırmızılıların ikna etmek istediği başka isimler de gün yüzüne çıktı. Galatasaray’ın radarında ise şimdi İtalyan ekibi US Sassuolo Calcio var.

Paulinho ve Cheikhou Kouyate İçin de Çalışmalar Sürüyor

Geçtiğimiz 2020 – 2021 Süper Lig sezonunda istediği verimi alamayan Galatasaray, seçim heyecanı yaşıyor. Bu heyecan içindeyken yaşanılan çalkantıların ise yeni sezon hazırlıklarına engel olmasına izin vermiyor. Mevcut yönetimin transfer ataklarında geri kalınmamasını istediği biliniyor. Çalışmalarını hızla yürüyen Cim Bom, en son Türkiye’den sözleşmeleri bu sene biten Alpaslan Öztürk ile Aytaç Kara ile masaya oturmuştu. Her türlü konuda anlaşmaya varılmış ve sonuçlar alınmıştı.

Bununla birlikte ise masaya oturulan diğer iki isim Paulinho ve Cheikhou Kouyate ile de çalışmalar devam ediyor. Olumlu sonuçlanması beklenen görüşmeler henüz netlik kazanmış değil. İlerleyen günlerde çalışmaların ne yönde cevap vereceği merak konusu olmaktan çıkacak.

Aslan, Sassuolo ile Masaya Oturmak İstiyor

Galatasaray, transfer için kurduğu temasları sıklaştırır iken olumlu sonuçlar aldığı haberleri de duyulmaya başladı. Tecrübeli teknik adam Fatih Terim’in prensi olarak görülen Kaan Ayhan ile görüşmeler başlamıştı. İlk görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Başarılı futbolcu ile masadan kalkan Sarı-Kırmızılılar ise hız kesmeden başka bir isimleri radarına aldı. Rotasını İtalyan ekibine çeviren Cim Bom, US Sassuolo Calcio ile masaya oturmak istiyor. Yeşil Siyahlılar ile pazarlıkları en kısa sürede başlatacağı düşünülen Aslan’ın ilerleyen günlerde nasıl sonuçlar alacağı ise merak konusu…