SÜPER LİG’DE TRANSFERLER KIZIŞTI

Süper Toto Süper Lig’de transfer sezonu yeni sezon öncesi oldukça kızıştı. Bazı takımlar hızlı ataklar ile transferlerini duyurmaya çalışırken bazı takımlar da transfer duyurma konusunda oldukça ağır ilerliyor.

Bu yazımızda da özellikle 4 büyüklerin transfer konularına ve hamlelerine değineceğiz. Her takım hazırlık maçları ile yeni sezona hazırlanırken bir yandan da transferlerini duyuruyor. Her takım şampiyonluğu hedefliyor bu yıl.

Geçen sezon şampiyonluğu kıl payı kaçıran Galatasaray, dördüncü yıldızının peşinde olan Fenerbahçe, şampiyonluğu yeniden tatmak isteyen Beşiktaş ve uzun zamandır şampiyon olamayan Trabzonspor bu yıl şampiyon olmak istiyor.

Beşiktaş’ın Transfer Haberleri

Rachid Ghezzal ile sözleşme yenileyen Beşiktaş yeni transferleri için de hızlı bir araştırma yürüyor. Şampiyonlar Ligi maçlarına hazırlanan Beşiktaş’ta hem yeni sezon hem de Avrupa maçları için yoğun bir hazırlık sürüyor.

Kara Kartal Beşiktaş Rachid Ghezzal’in önerisi ile Pietro Pellegri’ni araştırmaya başladı. Rachid Ghezzal Pietro Pellegri ile beraber aynı takımda mücadele etmiş. O zaman 17 yaşında olan Pietro Pellegri genç yaşına rağmen oldukça başarılı ve hakimiyeti yüksek bir performans sergilemiş.

Pietro Pellegri için Rachid Ghezzal ön ayak oldu ve Beşiktaş’ın listesinde olmasa da bu oyuncu için bir araştırma başlatıldı. Beşiktaş özellikle forvet konusunda hem Süper Lig maçlarında hem de Şampiyonlar Ligi maçlarında farkını ortaya koymak istiyor.

Fenerbahçe Transferde Ağır Kaldı

Vitor Pereira ile beraber yeni bir döneme başlayan Fenerbahçe transfer konusunda en ağır ilerleyen takımlardan birisi oldu. Sarı lacivertliler yeni teknik direktörlerinin kararları doğrultusunda ilerliyorlar.

Vitor Pereira’nın hamleleri ile yeni sezonda nasıl bir Fenerbahçe izleyeceğiz oldukça merak ediliyor. Tüm gözler yabancı teknik direktör ile anlaşan Fenerbahçe’de olacak. Trabzonspor’un bitmeyen transferi Sörloth ile iletişime geçen Fenerbahçe aynı zaman da da Vedat Muriqui ile de hala görüşmeler yürütüyor.

Son adımlar ve son kararlar nasıl olacak oyuncular olumlu dönüşler yapacak mı ya da transferler sonuç verecek mi hepsini tüm taraftarlar ve oyuncular merakla bekliyor. Sarı kanarya bu yıl şampiyon olmak istiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir