Sergen Yalçın’dan Haberler

Posted by

Sergen Yalçın’ın her gün bir bomba etkisi yaratacak haberi futbol dünyasında deprem etkisi yaratmaya devam ediyor. Son dakika Beşiktaş haberlerinde her gün bir yeni haber çıkıyor. Beşiktaş’ın formda olan golcülerinden yetenekli futbolcu Güven Yalçın ile ilgili haberler bu aralar Beşiktaş gündemini meşgul etmekte.

Güven Yalçın ile ilgili maalesef negatif haberler çıkmaya devam ediyor bu aralar. Çevresinin para hırsından ve yanlış arkadaşlıklar, menajer seçimi gibi konulardan kariyerini sıfırlamak üzereydi.

Sergen Yalçın’ın sözlerinden etkilenen Güven Yalçın ile ilgili çıkan bu haberler negatif bir hava yaratıyor. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Güven Yalçın ile ilgili bazı sözler sarf etmişti. Güven Yalçın için, en büyük başarısızlığım, çok yetenekli ama olmadı sözlerini söylemişti.

Güven Yalçın’ın bu sözlerden etkilendiği gün gibi ortada. Güven Yalçın hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verdi. Güven Yalçın’ın ayağa kalkma hikâyesine bir göz atmak ve bu hikâyeden etkilenmemek pek mümkün değil.

Güven Yalçın’ın Ayağa Kalkma Hikâyesi

Beşiktaş futbolcularından Güven Yalçın’ın bu aralar performansı ile dikkat çektiği görülüyor. 22 yaşındaki başarılı futbolcu Güven Yalçın’ın ayağa kalkma hikâyesi bu aralar futbol dünyasında konuşulmaya başlandı.

Sabah gazetesinin haberine göre 2014 – 2015 sezonlarında Beşiktaş, Almanya’da olan Selçuk Avcı’yı Atakan Akkaynak’ı izlemesi sebebiyle maça göndermişti. Bayer Leverkusen’in genç ve başarılı oyuncusu Atakan Akkaynak ile ilgili bu haberler basın yayın kuruluşlarında çıkmıştı.

Selçuk Avcı maça gidince futbolcuların performanslarını iyi bir şekilde gözlemlemişti. Selçuk Avcı’nın dikkatini Atakan Akkaynak’tan daha çok Güven Yalçın çekmişti. Mental desteğe ihtiyacı olduğu söylenen Güven Yalçın’ın moral depolamasının önemli olduğu bazı haber kaynaklarında çıkmıştı.

Güven Yalçın kulübüyle sözleşmesini uzatmadı. Twente transferleri için Güven Yalçın’ın oraya gideceği yönünde bazı haberler çıkmıştı. Güven Yalçın Beşiktaş ile ilgili haber alamadığı ve bu sebeple Twente’ye transfer olacak yönünde haberler çıkmıştı.

Son Dakika Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş haberlerinde en üst sırada Güven Yalçın haberleri çıkıyor. Genç oyuncunun 5 scoutun onayından geçtiği belirtilmişti.

Son zamanlarda araya girilerek genç oyuncu Beşiktaş’a dâhil edilmişti ve bu yönde bazı gelişmeler olmuştu. Güven Yalçın Şenol Güneş’in de gözüne girdi ve bu aralar popülerliği yükselen futbolculardan biri haline geldi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir