Beşiktaş’ın Sözlüğünde Pes Etme Yok

Posted by

Süper Lig için milli araya girildi. Milli araya girilirken son maçlarda Sivasspor ile Beşiktaş bir araya geldiler. Beşiktaş ve Sivasspor karşılaşmasında Siyah Beyazlılar galibiyet almıştı. Kartal bu maçlar sonrasında gösterdiği zorlu performans ve başarısıyla taraftarların kalbinde taht kurmuştu.

Kartal Beşiktaş 10 kişi ile Karagümrük mücadelesinden başarıyla sıyrılmıştı. Siyah Beyazlılar Antalya ile 2 – 0 geriden çevirdiği maçla başarısıyla günü tamamlamıştı.

Beşiktaş 5 eksik ile Sivas mücadelesinden de başarı ile ayrılmıştı. Birçok maçtan başarı ile çıkan Beşiktaş’ın sözlüğünde pes etmenin olmadığını görüyoruz. Bu maçlar da bunun adeta kanıtı gibi oldular.

Süper Lig ile Kartal 5 puan kaybetmişti ve Ajax’a yenilmişti. Ajax’a Şampiyonlar Ligi’nde yenilen Siyah Beyazlılar Avrupa dönüşünde Sivasspor ile bir maçta bir araya gelmişti. Siyah Beyazlılar Sivasspor’u 2 – 1 mağlup etmişti.

Fakat Beşiktaş bu liglerde birçok sakatlık da yaşamış ancak buna rağmen fırtına gibi esip çıkmıştı.

Siyah Beyazlılar Son Dakika Haberleri

Beşiktaş zor maçların takımı şeklinde anılmaya başlandı. Bu anılmanın en büyük sebeplerinden birisi Kartal’ın zorlu performans göstererek birçok maçta başarı ile puan kazanması oldu.

Beşiktaş bu sezonda 8 hafta içerisinde 2 defa kırmızı kart görmüştü. Muhteşem performansı ile Kartal geri döndü ve bunun yanı sıra birçok puan kazanması ile de futbol dünyası taraftarlarında kendi yerini yükseltmeye devam etti. Beşiktaş 3. haftada 45 dakikada 10 kişi ile oynamış olduğu Karagümrük maçını kazanmıştı.

Beşiktaş, 5. haftada zorlu bir karşılaşma yaşadı. Antalyaspor karşılaşmasında zorluk yaşayan Beşiktaş mücadelesine devam ediyor. Altyapı oyuncularıyla maçlarına sıkı bir şekilde hazırlanan Siyah Beyazlılar zorlu mücadelelerden geçiyor.

Karşılaşma kadrosunu oyuncularıyla tamamlayan Beşiktaş, maçlarına ve sezona büyük bir moral ve destekle girmiş oldu. Sakat futbolcular da vardı ve Beşiktaş bu dönemi zorlu ama iyi geçirdi diyebiliriz.

Beşiktaş Son Dakika Haberler

Beşiktaş sezon maçlarıyla zorlu bir dönemden geçiyor. Beşiktaş’ta futbolcuların iyi durumda olması ve sakatlıkları iyileşmeye başlayan oyuncuların geri gelmesi haberleri Siyah Beyazlılarda bir bayram havasının yaşanmasına adeta sebep oldu diyebiliriz.

Beşiktaş zaten sakat futbolcuların iyileşmesi ve geri dönmesinden başka daha ne isteyebilir ki?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir