MOSTAFA MOHAMMED TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE

MOSTAFA MOHAMMED TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE

12 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Genç ve başarılı oyuncu Mostafa Mohammed Galatasaray’daki performansı ile tüm dünyaya kendini tanıttı. Mısırlı oyuncu devre arası döneminde Galatasaray’a transfer oldu ve çıktı her maçta attığı gollerle hem taraftarın hem de yönetimin oldukça sevilen bir oyuncusu oldu. Kısa sürede taraftarların ilgi odağı olan Mostafa Mohammed aynı zamanda tüm dünyanın da dikkatini çekmeyi başardı.

Henüz daha Galatasaray’da kalıp kalmayacağım belli olmayan Mostafa Mohammed şu sıralar Mısır milli takımında oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

MOSTAFA MOHAMMED GALATASARAY’DA KALACAK MI

Genç oyuncu Mostafa Mohammed Galatasaray’ın aranılan golcüsü oldu. Toplamda 16 Süper Lig maçına ve bir tane de ziraat Türkiye kupası maçına çıkan Mostafa Mohammed çıktığı bu maçlarda dokuz gole ulaştı. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Mustafa Muhammet hem Fatih Terim’in hem de takım arkadaşlarının yıldızı oldu. Fatih Terim oyuncusuna çok fazla güveniyor ve onu kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yaptı. Özellikle Denizlispor maçında Mostafa Mohammed penaltı vuruşunu ilk vuruşta kaybetti fakat penaltı vuruşunu tekrarlanması durumunda Fatih Terim oyuncusunun tekrar atması gerektiğini söyledi ve Mostafa Mohammed ikinci sefer penaltı vuruşunda golü buldu.

Denizlispor Galatasaray için oldukça kritik ve önemli bir maçtı. Denizlispor maçının ardından Galatasaray teknik direktörü Fatih terim Mostafa Mohammed hakkında şu sözleri söylemişti penaltı vuruşunu ilk vurusunda kaçıran Mustafa Muhammed’in ardından Fatih Terim bir oyuncuyu kaybedeceğim bir golü kaybederim daha iyi öğrencilerin ve oyuncuların benim için çok daha değerli ve önemli sözlerine eklemiştir. Mostafa Mohammed’e karşı olan bu güveni Fatih Terim’in her zaman dikkat çekti. Mostafa Mohammed teknik direktörü Fatih Terim’i çok fazla sevip sayıyor.

MOHAMMED YILDIZ SAÇIYOR

Mostafa Mohammed oldukça başarılı bir performans sergiledi ve tüm dünyanın dikkatini çekti. Şu anda da mısır milli takımında başarılı bir performans sergileyen Mostafa Mohammed hem ülkesinde hem de dünyada artık çok fazla tanıyor. Galatasaray kariyeri için oldukça önemli bir nokta olan Mostafa Mohammed Galatasaray’da devam etmek istese de şu an henüz resmi bir adım atılmadı. Gelecek sezon da Mostafa Mohammed’i hangi takımda izleyeceğiz Süper Lig’de Galatasaray formasıyla mı izleyeceğiz şimdiden merak ediliyor. Özellikle taraftarların çok merak ettiği bu konu hakkında Galatasaray yönetimi henüz bir adım atmadı.