MESUT ÖZİL TRANSFERİNDE PÜRÜZ ÇIKTI

Fenerbahçe ile anlaşarak sözleşme imzalama raddesine geldiği hakkında iddialar ortaya atılan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil hakkında şok iddialar ortaya atıldı. Dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil’in menajere Erkan Söğüt Özil’in Amerika’ya transfer olmasını beklediğini düşünüyor. Mesut Özil konusu ne zaman netleşecek meçhul.

Süper Lig’in sarı lacivertli Kulübü Fenerbahçe’nin bir süredir peşinde olduğu ve imza atıldı atılacak denilen dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil’in transferi hakkında birtakım pürüzler ortaya çıktı.

Fenerbahçe’nin yarı sıra Amerika’dan birkaç kulübünde Mesut Özil’in peşinde olduğu ve futbolcuyu kadrosuna dahil etmek istediği belirtildi. Oyuncunun menajeri Erkan Söğüt Amerikalı bir kulübe transfer olması durumunda ödenecek menajerlik ve ücreti imza ücreti yüklü miktarda olması sebebiyle oyuncunun Amerika ligi mücadele eden bir kulüp olmasını istiyor.

MENAJERİ AMERİKA İSTİYOR

Yetenekli Yıldız Mesut Özil’in Manager is Erkan Söğüt temiz bir kulüp ile anlaşmaya varılmadığını, oyuncunun Arsenal ile 6 aylık daha sözleşmesinin bulunduğunu belirtirken transferi hakkında başka bir kulübe gidecekse önce Arsenal ile anlaşılması gerektiğini belirtti.

Oyuncunun menajeri Hakan Söğüt ellerinde birçok opsiyon bulunduklarını belirtirken önümüzdeki 10 günlük süre içerisinde transferlerin netlik kazanacağını oyuncunun Fenerbahçe ya da bir başka takıma gidip gitmeyeceğinin daha net bir şekilde ortaya çıkacağını belirtti.

DC UNİTED EN BÜYÜK RAKİP

Yetenekli oyuncu Mesut Özil halihazırda Arsenal takımından Haftalık olarak 350.000 pound gibi bir ücret alıyor Bu nedenle birçok kulüp Mesut Özil’in transferi konusunda hala şüpheci tavırlar sergiliyor. Ancak Amerika Ligi’nde mücadele eden DC United takımı Mesut Özil’in halihazırda almış olduğu 350.000 pound maaşa yakın bir teklif verme hazırlığında.

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe ise Yıldız On numaraya yıllık 5 milyon Euro ücret ödemeye hazır olduğu alınan duyumlar arasında. Süper Ligi’nin sarı-lacivertli ekibi Fenerbahçe’nin bir süredir ilgilendiği ve transferi için bir hayli uğraştığı iddia edilen dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil için Erkan Söğütten beklenmeyen açıklamalar geldi.

Yıldız futbolcuya Amerika MLS kulüplerinden köklü ekip DC United’ın ciddi şekilde kadrosuna dahil etmek istediği ve menajer Erkut Söğüt’ün de bu takımla görüşmeler yaptığı belirtildi.