Marius Sumudica Lung İle İlgili Konuştu

Marius Sumudica Lung İle İlgili Konuştu

11 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’de mücadele eden Gaziantep FK ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Marius Sumudica, kendi ülkesinin basınına konuştu. Kayserispor ekibinin başarılı file bekçisi Silviu Lung ile Süper Lig’den Beşiktaş, Galatasaray ve Göztepe Spor Kulübü’nün de yakından ilgilendiğini belirtti. Teknik adam geçmişte yıldız isimle eski takımı Astra Giurgiu’da beraber çalışmıştı.

Süper Lig ekiplerinden olan Gaziantep FK ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Marius Sumudica transfer sürecine ilişkin konuştu. Kayserispor’un yıldız eldiveni Silviu Lung’un transferi ile ilgili konuşan hoca, eski oyuncusuna Beşiktaş, Galatasaray ve Göztepe’nin talip olduğunu belirtti.

İlk olarak Beşiktaş iddialarına ilişkin konuşan teknik adam, Lung ile ilgili çok fazla iddia olduğunu söyledi. Ve 3 takımın da onu istediğini söyledi. Fakat Beşiktaş’a giderse de yıllık 300 bin Euro kazanacağının yazıldığını ekledi. Çok iyi bir kaleci olarak da Beşiktaş’a gitme şansının yüksek olduğunu ifade etti.

3 Takım Da Talip

Öte yandan yalnızca Kara Kartal tarafından istenmediğine de dikkat çeken çalıştırıcı, Muslera’yı kaybeden Galatasaray ve Göztepe’nin de teknik isme talip olduğunun altını çizdi.

Rumen temsilcilerinden olan Astra Giurgiu’da çalışmış olduğu süreçte Marius Sumudica, Silviu Lung’a da şans vermişti. Takımının değişilmeyen isimlerinden biri haline gelen yıldız isimle, büyük başarılara da imza atmıştı.

Güncel Yazılar