LUAN’IN MENAJERİNDEN HABER GELDİ

LUAN’IN MENAJERİNDEN HABER GELDİ

14 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Kariyerini Corinthians’ta sürdüren Luan’ın menajeri Fenerbahçe’ye haber yolladı. Gelecek hafta Sambacı yıldız Luan Vieira transferinde sürpriz gelişmelerin yaşanma ihtimalinin bir hayli yüksek olduğu belirtildi. 27 yaşındaki futbolcuya, bir devre Fenerbahçe forması giyen Fabio Luciano’nun da müspet referans verdiği anlatım edildi. Luan, forvet arkasında ve orta sahanın ortasında görev alabiliyor.

LUAN VİEİRA’YI TANIYALIM

27 Mart 1993’te doğan Luan, ülkesinde bir devre Yeni Ronaldinho diye lanse edildi. 2020’nin dönem içinde Gremio’dan Corinthians’a aktarma olan Sambacı için 5 milyon euro ödendi. Luan’ın aktüel piyasa kıymeti ise 6,5 milyon euro. Luan Guilherme de Jesus Vieira, São Paulo, São José do Rio Preto’da doğdu.

Futsal’da başladıktan ve kendi eyaletinde amatör kulüplerde oynadıktan sonra Tanab’ye katıldı. Luan, aynı zamanda Túlio Maravilha’nın takım arkadaşı olan Tanabi’ye dokuz maçta iki gol attı. Daha sonra memleketi kulübü América-SP’yi 2013’te Copa São Paulo de Futebol Júnior’u temsil ederken, halen Tanabi’ye aitti.

8 Şubat 2013’te Luan, 120.000 $ ücret karşılığında yıl sonuna kadar Catanduvense’ye katıldı. Sekiz gün sonra kulübe ilk kez katıldı ve Santo André’ye karşı 1-3 ev kaybında ikinci yarı yedek oyuncu olarak geldi. Luan’ın aktüel piyasa kıymeti ise 6,5 milyon euro. Kariyerini Corinthians’ta sürdüren Luan’ın menajeri Fenerbahçe’ye haber yolladı.

Gelecek hafta Sambacı yıldız Luan Vieira transferinde sürpriz gelişmelerin yaşanma ihtimalinin bir hayli yüksek olduğu belirtildi. 27 yaşındaki futbolcuya, bir devre Fenerbahçe forması giyen Fabio Luciano’nun da müspet referans verdiği anlatım edildi. Luan, forvet arkasında ve orta sahanın ortasında görev alabiliyor.

FENERBAHÇE GENÇ YILDIZA İMZA ATTIRDI

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe, altyapısında ter döken futbolculardan yıldızı parlayan Arda Güler ile 2,5 yıllık yeni bir kontrat imzalandığını resmî web platformundan duyurdu.

15 yaşındaki oyuncu, bu gelişme daha sonra futbolseverler tarafınca merak edildi. 25 Şubat 2005 doğumlu Arda Güler, kariyerine Ankara’da başladı. Başkent temsilcisi Gençlerbirliği’nde yeteneklerini sergileyen Arda, 2019 yılında, 14 yaşlarındayken Fenerbahçe’nin altyapı ekibine dahil oldu.

Geçtiğimiz sürem Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’nin U-16 takımında gösterdiği performans ve yüksek potansiyeliyle dikkat çeken Arda Güler, sarı-lacivertli ekiple 2,5 yıllık resmi kontrata imza attı. 10 numara pozisyonunda oynayan, sol ayaklı genç yetenek, geleceğin star adayları içinde gösteriliyor. Arda Güler’in idol olarak görmüş olduğu futbolcular ise Alex ve İrfan Can Kahveci.