Fenerbahçe’den Yeni Transfer Teklifi

Fenerbahçe’den Yeni Transfer Teklifi

14 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Fenerbahçe, ara transfer döneminde durulmuyor. Yaz sezonunda takıma 18 isim birden alan sarı lacivertli takım devre arası transfer sürecinde de transferlerine devam ediyor. Sarı lacivertli takımın yeni transfer teklifi ise Simon Deli.

Sarı lacivertli takım devre arası transfer döneminde bir stoper kadrosuna dahil etmek istiyor. Bu transfer için yönünü Simon Deli’ye çevirdi. Sarı lacivertli kip kadrosuna dahil etmek istediği Smion Deli’ye takımın sportif direktörü Emre Belözoğlu’nun sunduğu teklif belli oldu.

Teklif Emre Belözoğlu’ndan Geldi

Fenerbahçe’de transfer süreci hareketli bir şekilde devam ederken neredeyse her geçen gün yeni bir isim gündeme geliyor. Transfer sürecinin ilk gününden bu yana Mesut Özil için büyük uğraşlar veren sarı lacivertli takım diğer bölgelere transfer etmek istediği futbolcular içinde büyük uğraşlar gösteriyor. O isimler biri de Simon Deli. Belçika kulübünde yer alan Simon Deli için Belçika kulübüne 2,5 milyon Euro teklif edildiği biliniyor.

Brugge’ün istediği rakımın ise 4 milyon Euro olduğu biliniyor. Brugge’in Simon Deli’yi Slavia Prag’dan transfer ederken ödediği rakamın ise Sarı lacivertli kulübün teklif ettiği 2,5 milyon Euro olduğu biliniyor. Diğer yandan sarı lacivertli takımın sportif direktörü Emre Belözoğlu hem Brugge hem de oyuncunun menajeri ile görüşmelere devam ediyor.

Yaz Transferleri Sonrası Tekrar Transfer

Yaz transfer sürecinde olduğu gibi devre arası transfer sürecinde de hızlı ve istediği transferleri alarak devam etmek isteyen sarı lacivertli takımın gündeminde şu an için neredeyse 3-4 kişi bulunuyor. Hepsi önemli ve takımı maddi açıdan zorlayacak transferler gibi görünse de Fenerbahçe yönetimi ve taraftarınca imkânsız isimler değil. Devre arası transfer döneminin ilk haftasını geride bırakırken sarı lacivertli takımın kesin bir transfer gerçekleştirmemiş olması da dikkat çeken diğer noktalardan biri.

Takımda en çok dikkat çeken transfer ise Mesut Özil. Takımın sportif direktörü Emre Belözoğlu tarafından çok istenilen Türk asıllı Alman futbolcu için Fenerbahçe başkanı Ali Koç hayal fakat gerçekleşmeyecek bir hayal değil şeklinde yorum yapmıştı. Takım istediği transfer için tam gaz çalışmaya devam ediyor.