Gökhan Töre’nin Yeni Sezon Teklifi 10 Milyon

Gökhan Töre’nin Yeni Sezon Teklifi 10 Milyon

2 Aralık 2020 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Gökhan Töre Beşiktaş’tan yeni sezon teklifinde 10 Milyon₺ istedi. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Beşiktaş, Gökhan Töre ile ilk transfer pazarlığından herhangi bir sonuç çıkmadı. Yıldız futbolcunun siyah beyazlı takımdan yıllık 10 milyon TL istediği öğrenildi. Siyah beyazlı takımın Töre’nin teklifini kabul etmediği ve fazla bulduğu açıklandı. Beşiktaş’ın Töre için belirlediği ücret ise 10 milyondan TL’den biraz daha az. Fakat Töre’nin de Beşiktaş’ın bu teklifini kabul etmediği biliniyor.

Eski bir Beşiktaşlı olan Gökhan Töre tekrar Beşiktaş’ta forma giymek istediğini belirtirken tarafların otak bir noktada anlaşarak imzaların atılması bekleniyor. Tarafların 8 ya da 9 milyon TL’de ortak bir yol bularak imza atacağı dedikoduları devam ederken gözler bir sonraki görüşmeye çevrildi. Gökhan Töre bu rakamlara sıcak bakmıyor olsa da taraflar arasında tekrar bir görüşme sağlanacak.

Kısa süre içerisinde gerçekleşmesi beklenen ikinci görüşmenin sonucu ise merak konusu. Gökhan Töre tekrar siyah beyazlı formayı giyecek? Deneyimli futbolcunun yıllık ücreti ne kadar olacak? Tüm bu sorular önümüzdeki günlerde yanıtı bulacak.

Beşiktaş 10 Milyonu Fazla Buldu

Siyah beyazlı takımda transfer süreci başlarken başarılı ve yetenekli oyuncu Gökhan Töre ile pazarlığa oturan takım herhangi bir sonuca ulaşamadı. Töre kulüpten yıllık 10 milyon TL teklif istedi. Siyah beyazlı takım ise başarılı futbolcunun bu isteğini fazla buldu.

Töre daha önce kendi cebinden 4 milyon lira ödemiş ve Malatyaspor’la sözleşmesini feshetmişti. Kulübün Töre’nin performansını değerlendirdikten sonra 7 milyon TL teklif yaptığı biliniyor. Tarafların birbirlerine sundukları teklifleri kabul etmedikleri ve ileriki günlerde tekrardan görüşecekleri biliniyor. 

Tekrar Görüşülecek

Gökhan Töre’nin istediği ücretin bir bölümünün garanti ücret bir bölümünün ise maç başı şeklinde olduğu açıklandı. Fakat siyah beyazlı takım her türlü deneyimli oyuncunun istediği ücreti fazla bulduğunu söyledi. Gökhan Töre ise Beşiktaş’a dönmeyi çok istediğini belirtirken Beşiktaşlı yöneticiler ile bir kez daha görüşme için masaya oturacağını belirtti.

İkinci görüşmede tarafların ortak bir noktada buluşması ve Gökhan Töre’nin tekrar siyah beyazlı formayı giymesi bekleniyor. Tekrar hatırlatmak gerekirse ilk görüşmede siyah beyazlı takım 7 milyon TL teklif ederken Gökhan Töre yıllık 10 milyon TL istemişti.