Galatasaray’ın Yıldız İsmi İçin Talipler Bitmiyor

Posted by

Süper Lig’in ilk iki haftası ortaya koyduğu mücadeleler ile adından söz ettiren ve 2’de 2 yaparak yeni sezona başlayan Galatasaray’da bir yandan transfer hareketliliği devam ediyor. Transfer hareketliliğinde yıldız oyuncu Olimpiu Morutan ile anlaşan ve transferi bitiren Sarı Kırmızılı ekip, yeni isteği olarak radarına Halil Dervişoğlu’nu aldı. Oyuncu ile hafta sonuna kadar transferi sonlandırmayı planlayan Aslan’ın bir yandan ise talipleri kapıda… .

Sarı Kırmızılı ekibin paylaşılamayan yıldızı olan Mostafa Mohamed’e talip üstüne talip çıkması dikkatleri Galatasaray’a çevirdi. Zamalek ekibinden kiralık olarak Galatasaray’da formasını terleten Mısırlı golcünün yeni rotasının nasıl olacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Marsilya ve Lille’nin Ardından Bordeaux Ekibi de Listeye Girdi

Süper Lig’in ilk iki haftası arka arkaya aldığı galibiyetler ile adından söz ettiren Galatasaray’da transfer hareketliliği durmuyor. Giresunspor ekibi ile ilk hafta mücadelesinde skandal bir kavga olayıyla gündeme gelen ve ardından da oyuncusu Marcao’nun 8 maçtan men cezası alması ile gündeme gelen Sarı Kırmızılı ekip, transfer ataklarına yoğunlaşmış bir vaziyette.

Bu yolda kısa sürede Morutan’ı renklerine bağlayan Aslan’ın, kiralık bir oyuncusuna arka arkaya talip çıkması gündem oldu. Marsilya ve Lille ekipleri başarılı golcü için aday olurken listeye Bordeaux ekibi de dahil oldu. Bu doğrultuda Lille ve Bordeaux ekiplerinin oyuncu adına bilgi aldığı öğrenilirken Fransa Ligue 1 takımlarından St. Etienne’in de golcü ile ilgilendiği ortaya çıktı. Oyuncunun sonraki rotasının nasıl şekilleneceği merak ediliyor.

27 Karşılaşmada 11 Gol Sevinci

Zamalek ekibinden geçtiğimiz sezonun devre arasında Sarı Kırmızılılara kiralık olarak transfer olan Mostafa Mohamed’in performansı özgü topluyor. Sarı Kırmızılılar ile toplam 27 karşılaşmada boy gösterse bile bu karşılaşmalarda toplam 11 gol sevinci bulunan oyuncunun başarısı dikkatleri kısa sürede çekmiş gibi görünüyor. Bu yolla birçok talibi olan oyuncunun gelecek kariyerini nasıl bir yönde şekillendireceği merak ediliyor. Üstelik gün geçtikçe daha çok talip olacak takımın bulunması da muhtemel olarak görünüyor. Sarı Kırmızılı ekibin yıldız isminin önü oldukça açık görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.