Beşiktaş’ın Kaan Ayhan Israrı Sürüyor

Beşiktaş’ın Kaan Ayhan Israrı Sürüyor

25 Ağustos 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Siyah beyazlı ekibin transfer listesinin en başında olan 26 yaşındaki Milli oyuncu Kaan Ayhan siyah beyazlı formayı giymek istiyor. İtalyan ekibi Sassuolo’da oynayan milli oyuncu son maçta uzatmalarda oyuna dahil edilmesine bir hayli sinirlenen oyuncu yönetime gitmek istiyorum teklifini iletti. Deplasmana Hellas Verona karşılaşmasında 3 – 2 kazanılan maçta Milli oyuncu maçın 90  + 1 dakikasında oyuna alınınca genç oyuncu bir hayli sinirledi. Maç sonu oyuncu Sassuolo yönetimi ile görüştüğü ve artık takımda kalmak istemediğini bizzat iletti.

İtalyan kulübünden ayrılmayı kafasına koyana Milli oyuncu Kaan Ayhan kulübüne resti çekti.  Siyah beyazlı yönetimin birçok yönden prensip anlaşmasını vardığı Milli oyuncu ile sözleşme imzalamak için kulübünden ayrılması bekleniyor.

Teknik direktör A. Dionisin oyuncuyu kadroda düşünmemesi ile de oyuncunun tamamen kulübü ile iplerinin kopmasına neden oldu.

Siyah beyazlı takımın şampiyonlar ligi biletinin olması Milli oyuncunun da şampiyonlar ligi arenasında boy göstermek istemesi üzerine Beşiktaş yönetiminin elini güçlendiren durumlardan birisi.

Beşiktaş da yerli oyuncu kontenjanı için bu oyuncunun alınması ile elini güçlendirmek isteyen Sergen hoca Kaan Ayhan’ın sağ bek, stoper ve orta saha oynaması ile de kadrodaki alternatifleri çoğalmış olacak. Her konuda oyuncu ile anlaşan siyah beyazlı yönetim Sassuolo’ nun vereceği kararı bekliyorlar.

Milli oyuncunun birçok mevkide oynaması da teknik direktör Sergen Yalçının elini güçlendirecektir.

Kulübü Sassuolo’nun oyuncuyu daha fazla elinde tutamayacak olmasın çok bet bir şekilde görülürken bu transferin kısa süre içinde netlik kazanması bekleniyor.

Sol Bek Arayışları Başladı

Sol bek yaşanan sakatlıklar sonrasında yönetim ile görüşen teknik heyet transfer için sol bek arayışlarına başladılar. Gündemdeki isim Milli oyuncu sol bek 25 yaşındaki Umut Meraş için kulübü ile görüşmelere başlandığı oyuncu için 1 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli ayırdılar. Fransız ekibi ile görüşmeye başlayan siyah beyazlı yönetim oyuncunun bonservis bedeli konusunda anlaşılması halinde kıs sürede imzalar atılacaktır.

Stoper İçin Alternatif İsimler Gündemde

Beşiktaş bir diğer transfer gündeminde stoper arayışları sürüyor Seri A ekiplerinden Hellas Verona forması giyen 27 yaşındaki Brezilyalı stoper için Alan Empereur için yakından ilgileniyorlar. Takımında forma şansı bulamayan oyuncu Beşiktaş transferine sıcak bakıyor.