Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Johan Elmander’den Öneri

Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Johan Elmander’den Öneri

15 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel
Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Johan Elmander'den Öneri

Galatasaray’da bir yandan seçimli genel kongre yaklaşırken, diğer yandan da teknik direktör belirsizliği devam ediyor. Bilindiği üzere sarı kırmızılılarda 6 kişi başkanlığa adaylığını açıklamıştı. Öte yandan da teknik direktör Fatih Terim’in sözleşmesi sona erdiği için şu anda takımın başında bulunamıyor.

Fakat Galatasaray, tüm bu belirsizliklere rağmen transfer çalışmalarını sürdürüyor. Gelen bilgilere göre sarı kırmızılıların eski futbolcusu Johan Elmander, Galatasaray için yeni bir oyuncuyu izliyor.

Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Johan Elmander'den Öneri

Galatasaray Daniel O’Shaughnessy İçin Harekete Geçebilir

Galatasaray’ın eski futbolcularından Johan Elmander, sarı kırmızılı takım için yeni bir oyuncu önderdi. Johan Elmander, geçtiğimiz günlerde EURO 2020’de oynanan ve yıldız oyuncu Christian Eriksen’in de talihsizlik yaşadığı Finlandiya – Danimarka maçında Finlandiya forması giyen Daniel O’Shaughnessy’i Galatasaray’a önerdiği öğrenildi.

Danimarka’ya karşı savunmada başarılı bir performans sergileyen Daniel O’Shaughnessy hakkında Johan Elmander’in detaylı bir rapor hazırlayacağı ve bunu da sarı kırmızılı yönetim ile paylaşacağı belirtildi.

Galatasaray’ın Eski Futbolcusu Johan Elmander'den Öneri

Daniel O’Shaughnessy’nin Forma Giydiği Kulüpler

Futbolcuuk kariyerine 2011 yılında Finlandiy’nın Klubi-04 takımında başlayan Daniel O’Shaughnessy, burada 22’si ilk 11 olmak üzere 23 maçta oynadı ve 2 gol attı. Daha sonra Fransa’nın Metz takımına transfer olan Daniel O’Shaughnessy, burada forma giydiği yıllarda 28’i ilk 11 olmak üzere toplamda 40 maçta sahaya çıktı ve 1 gol attı. Ardından 2015 – 2016 sezonunda İngiltere’nin Braintree takımına giden Daniel O’Shaughnessy, hem bu takımda hem de yine 2015 – 2016 sezonunda gittiği Danimarka’nın Midtjylland takımında sadece 1’er maçta sahaya çıktı.

2016 – 2017 sezonunda bu kez İngiltere’nin Cheltenham takımına giden Finlandiyalı savunma oyuncusu, burada 41’i ilk 11 olmak üzere 49 maçta sahaya çıktı ve toplamda 4 gol atıp 2 de asist yaptı. 2017 – 2018 sezonunda ise Finlandiya’nın HJK Helsinki takımına transfer olan 2 yaşındaki futbolcu, son 4 sezondur bu takımda oynamaya devam ediyor. Daniel O’Shaughnessy, HJK Helsinki takımında 80’i ilk 11 olmak üzere toplamda 92 maçta oynadı ve yine toplamda 9 atmayı başardı. Öte yandan Daniel O’Shaughnessy, Finlandiya forması ile 5 resmi maçta görev yaptı.