GALATASARAY’IN BU SEZONKİ PERFORMANSI DİBE VURDU

GALATASARAY’IN BU SEZONKİ PERFORMANSI DİBE VURDU

25 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kırmızlı takım Galatasaray bu sezon süper lig de istediği sonuçları almakta zorlanan takım süper lig’ in 13. Haftası geride kalırken performansı ile dibe vurdu.

Süper lig de ki son karşılaşmada dev derbi de kendi sahasında öne geçmelerine rağmen 2 – 1 ‘ lik skor ile sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ ye mağlup olan takım da derbi sonrasında moraller dibe vurdu.

Sarı kırmızlı takımın bu kötü sonuçları almasının ardından takımın başında olan tecrübeli isim Fatih Terim de süper lig de 13. Hafta sonun da Galatasaray ‘In başında en çok yenilgi yaşadığı sezonunu yaşıyor.

Bu sezon sarı kırmızlı takımda ki gençleşme planlaması ile kadroda yeni bir yapılanmaya giren Galatasaray takımında bu yapılanma bu sezon ki hedeflerinden uzaklaştıracak gibi görünüyor.

Genç takım olmaları nedeni ile bu sezon zaten şampiyonluk yarışışı içinde olması zor olan sarı kırmızlılar Avrupa ‘ da ki karşılaşmalara daha fazla önem vermeleri halinde genç oyuncularının da kendilerini göstermeleri sarı kırmızlı takım artı olacak dönecek.

FATİH TERİM SARI KIRMIZILI TAKIM DA BU SEZON DİBE VURDU

Sarı kırmızlı takımın tecrübeli teknik adamı Fatih Terim bu sezon takımı ile beraber süper lig deki en kötü sezonun dan birisini yaşıyor.

Süper lig de geri de kalan 13 hafta sonun da sarı kırmızlı takım Galatasaray çıktığı 13 karşılaşmanın 4’ ünde mağlup olarak ayrılarak 13. Hafta sonu ile en çok mağlup olduğu sezonlardan birisini geride bırakıyor. Sarı kırmızlı takım ayrıca bu sezon süper lig ‘n 13. Haftası sonun da aldıkları 6 galibiyet ile tecrübeli teknik adam Fatih Terim döneminde en az kazandığı ikinci sezonunu yaşıyorlar.

Bu sezon süper lig de 13.hafta sonunda 21 puanda kalan sarı kırmızlı takım Galatasaray teknik adam Fatih Terim ile 13. Hafta sonunda 8. Sırada yer aldılar. Sarı kırmızlı takım Galatasaray iki sezon önce de yine tecrübeli teknik adam Fatih Terim’le 13 maçta 5 galibiyet almış ve 8. sırada kalmışlardı.

DERBİLERDE Kİ KÖTÜ PERFORMANS’DA DİKKAT ÇEKİYOR

Sarı kırmızlı takım Galatasaray ile birçok başarılara imza atmış olan Tecrübeli teknik adam Fatih Terim ezeli takipleri Fenerbahçe ve Beşiktaş ile yapılan bu karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük sağlayamadan sahan da ayrılan sarı kırmızlı takım da teknik adam Fatih Terim’in de derbi performansları bu sezon kötü oldu.

Sarı kırmızlı takım Galatasaray bu sezon siyah beyazlı takım Beşiktaş ile ilk derbisinde öne geçmelerine rağmen karşılaşmadan mağlup olarak ayrılmışlardı. Süper lig’ de ki son derbide ise sarı lacivertli takım Fenerbahçe karşısında da öne geçmelerine rağmen karşılaşmadan 2 – 1’Lik skor ile mağlup ayrılan taraf oldular. Bu sezon iki derbiden de mağlup olarak ayrılan sarı kırmızlı takım rakiplerinin de arkasında kaldılar.