Galatasaray’dan Muhteşem Transfer

Galatasaray’dan Muhteşem Transfer

10 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel


Galatasaray’ın transfer haberleri gündemde. Mostafa Mohamed oyuncusu muhteşem bir transfer ile geri geliyor. Cimbom, bu transferin gerçekleşmesini sağlamak için çalışıyor. Mısırlı futbolcu Mostafa Mohamed, önceki transferde sorun yaşamıştı. Transfer gerçekleşmemişti çünkü transferde bir pürüz oluşmuştu. Fransız ekibi Bordeaux’a Mohamed’i transfer etmek istemişti ancak çıkan pürüzlerden dolayı bu transfer gerçekleşememişti. Mısır basınında da Mostafa Mohamed haberleri çıktı, gündemi meşgul ediyor.


Mısır ve Fransız medyasında Mostafa Mohamed haberleri çıkmakta ve transfer ile ilgili bilgiler aktarılmaktadır. Bordeaux’un teklif yapmaya hazırlandığı iddia ediliyor. Mostafa Mohamed ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Mısır basınında da çıkan haberlerde, genç futbolcu Mostafa Mohamed’in dev bir teklif alacağı bildirildi. Bordeaux’un dev teklifi yapmaya hazırlandığı da ayrıca basın haberlerinde duyurulmuştu.


Mostafa Mohamed


Mostafa Mohamed, Süper Lig takımlarından Galatasaray’da forma giymektedir ve Mısırlı bir milli futbolcudur. Mustafa Muhammed Ahmed Abdullah, santrfor mevkisinde oynayan başarılı, genç, gelecek vadeden futbolculardan biridir. Lakabı ise Anakonda’dır. 28 Kasım 1997 tarihinde doğan ve 23 yaşında olan Mostafa Mohamed’in boyu da 1,85 metredir. Mısır Milli Futbol takımında forvet pozisyonunda oynayan Galatasaray’da şu anda oynayan futbolcunun transfer haberleri gündemde.


Mustafa Muhammed mutlu bir evlilik ve bir çocuk sahibidir. Yaz transfer sezonunda son dakikada Bordeaux transferi iptal olmuştu. Mostafa Mohammed’in Bordeaux transferinin iptal olmasının ardından Cimbom’dan ayrılmayı düşünüyor haberleri basında çıkmıştı. Sarı Kırmızılılar da bu transfer yani ayrılmak istemesi olayı ile ilgili futbolcuya kolaylık sağlamanın peşinde. Mostafa Muhammed transfer ve ayrılma haberlerinin nasıl sonuçlanacağını futbol taraftarları merak ediyor.


Galatasaray Transfer Haberleri


Cimbom Mostafa Mohamed’in kiralanma sözleşmesinin ocak ayında biteceğini bildirdi. Mostafa Mohammed ile ilgili Bordeaux reddedeceği çok zor olabilecek, muhteşem bir teklif sunmaya hazırlanıyor haberleri de hem futbol dünyasında hem de taraftarlar arasında oldukça ses getirdi. Mısır basın kaynakları Fransız kaynaklarını göstermişti. 12 milyon Euroluk teklifin yolda olduğu haberleri duyurulmuştu. Futbolcunun bonservisini alabilmek için Bordeaux kulübünün, Zamalek’e 12 milyon Euro civarında bir teklif sunacağı haberleri de basında oldukça ses getiren haberler arasındadır.