Trabzonspor Haberleri

Posted by


Trabzonspor haberlerinde yeni transferler gündemde. Trabzonspor’a geldiği andan beri takımı yükselten Teknik Direktör Abdullah Avcı, her zaman takım için değişiklikler yapmakta ve takımı daha ileriye doğru götürmektedir. Bu başarısı ile Abdullah Avcı’da daha çok kişi tarafından takip edilmeye başlandı ve Avcı’nın hayranları arttı. Takımındaki farkını her daim gösteren Avcı, 2.11 puan ortalaması alarak rekor kırdı ve muhteşem bir başarıya imza attı. Sezon başlangıcını oldukça iyi yapan Avcı transferlerle uğraşıyor.


Süper Lig takımlarından Trabzonspor’un Teknik Direktörü olan Abdullah Avcı, rekor bir başarıya imza attı. Trabzonspor sezona fırtına gibi girdi de diyebiliriz aslında. 2020 – 2021 sezonunda kötü bir başlangıç yapmış olan Trabzonspor, ilk 8 hafta içerisinde sadece 6 puan almıştı ve bu durum çok hoş karşılanmamıştı. Bu olaylar ardından Trabzonspor yönetimi Abdullah Avcı ile anlaştı ve başarılı hoca ile çalışmaya başladı. 32 Süper Lig maçı sonrasında Fırtına, 11 beraberlik, 18 galibiyet, 3 yenilgi durumlarını elde etmişti.


Abdullah Avcı Puan Canavarlığında


Abdullah Avcı üstün başarılarıyla takımını her gün biraz daha ileriye götürmeyi başarıyor. Puan canavarı benzetmesi yapılan Avcı’nın bu lakabı almasının sebebi, puanları arka arkaya alması ve yükselişe geçmesi. Puanları toplayan bir canavar gibi tüm puanları kendisine almak isteyen Trabzonspor’un Avcı yönetiminde daha ne gibi başarılara imza atacağını çok merak ediyoruz. Türkiye Kupası’nı ve Süper Kupa’yı alan, bu üstün başarılarıyla tarihe adını yazdıran Trabzonspor, adından sıkça söz ettirmeyi de başarıyor.


3’te 3 başarısını elde eden Fırtına, sezonda kendi rüzgârlarını estiriyor. Trabzonspor’un başında en yüksek orandaki galibiyet yüzdesinin % 68 olduğunu belirtmeliyiz. Puan ortalaması ile 2.1 puanını yakalayan ve teknik direktörlük kariyerine bu güzel başarıyı ekleyen takım, futbol camiasındaki en çok konuşulan takımlar arasında ve ününü her geçen gün arttırıyor. 17 yıl aradan sonra bir ilke imza atan Abdullah Avcı, hem kendi kariyerini hem de takımını yükselttiği bu hamlelerle, tarihe geçiyor.


Fırtına Sezonu Bomba Gibi Açıyor


Trabzonspor, Lig sezonunda 21 tane galibiyet, 3 mağlubiyet, 11 beraberlik almış bir takım. 24 gol yiyen ve aynı zamanda 48 gol atan Avcı’nın topladığı puanlar da başarılı bir hoca olduğunun kanıtları. Kariyer hayatındaki en büyük yükseliş puanı 2.11 ile tarihe geçen Abdullah Avcı’nın sezonu bomba gibi açtığını görmekteyiz. Avcı, 9 puanla ve 6 averajla zirvelere çıktı ve giderek yükseliyor. Abdullah Avcı bu başarıların devamını bekliyor ve bu sezon daha üstün başarılara imza atmak için titizlikle çalışıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.