GALATASARAY’DA TRANSFERLER HALİL İÇİN

Posted by

Sarı kırmızlı takım süper lig’ e istediği gibi başlayıp ilk iki haftayı ligde kayıpsız geçerek rakiplerinde 6 puan toplayan Galatasaray UEFA Avrupa Ligin de ise ön eleme maçlarını geçerek gruplara kaldılar.

UEFA Avrupa Ligi E grubunda rakipleri İtalya’dan Lazio, Rusya ‘dan Lokomotiv Moskova, Fransa’dan Marsilya ile eşleşerek oldukça güçlü ve zor bir grupta yer alacaklar.

Milli Oyuncu Kulübüne Resti Çekti

Geçtiğimiz sezonu kiralık olarak sarı kırmızılı takımda geçiren Halil Dervişoğlu kulübü Brentford’ a resti çekti. 21 yaşındaki genç oyuncu kulüpten ayrılmak istediğini ve daha fazla forma şansı bulacağı bir takıma gitmek istediğini söyleyen oyuncu sarı kırmızılı takıma gitmek için ayrılmayı kafasına koydu.

21 yaşındaki oyuncunun pesinde başka Türk takımlarının da olduğu ve bu takımın Galatasaray dan daha iyi bir teklif ile kapılarını çaldığı bu takımın kim olduğu gizli tutuluyor. Avrupa da bir çok kulübünde gündeminde olan genç oyuncu için İtalya dan ilgilenen iki kulübün ciddi teklif yaptığı ve Feyenoord ve Almanya dan talipleri olduğu oyuncuya söyleyen yönetimin bu gelen teklifler üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü henüz karar veremedikleri yönünde genç oyuncu ile paylaştılar.

Genç oyuncu tavrında Türkiye de futbol hayatına devam etmek istediğini kulübüne ileten oyuncunun kulübünün de oyuncunun istediği bir karar ile transferlerin değerlendirilmesini istiyor.

Sekıdıka Yabancı Kontenjanında Elendi

25 yaşındaki Nijeryalı Jesse Sekidika’ yı Belçika’nın Oud-Heverlee Leuven kulübüne kiraladığını açıkladılar.

Emre’lere Teklif Var

Sarı kırmızılı takımda bu sezon ki performansları ile hayal kırıklığı yaratan iki oyuncu Emre Akbaba ve Emre Kılınç ‘ a teklifler gelirken yönetim bu teklifleri değerlendirmeye başladı.

Emre Kılınç için iki İtalyan kulübü Bologna ve Udinese’nin Galatasaray’ın kapısını çaldığı ve İki kulübün kiralama isteğine karşın Cim-Bom’un 3 milyon euro istediği belirtildi.

Emre Akbaba ise Süper Lig kulüplerinin gözde isimleri arasında girdi. Adana Demirspor, Giresunspor, Kasımpaşa ve Başakşehir Milli oyuncu için devredeler. Sarı kırmızlı yönetim 28 yaşındaki oyuncu için 3 milyon euroluk bonservis ücreti belirledi.

Bu iki oyuncunun da kadroda kalmaları yerli statüsünde teknik direktör Fatih Terimin elini kuvvetlendirecektir. İki oyuncudan en az birisinin takımda kalacağı görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.