GALATASARAY’DA İÇERİSİ KARIŞMIŞ DURUMDA

GALATASARAY’DA İÇERİSİ KARIŞMIŞ DURUMDA

18 Aralık 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kırmızılı takım Galatasaray UEFA Avrupa Ligin’ de yoluna oldukça iyi bir şekilde devam ederken gruplardan lider olarak çıkarak adını son 16 takım arasına yenilgisiz olarak yazdırmayı başardılar.

Süper lig de ise işler sarı kırmızılı takım için hiç de yolunda gitmiyor. Süper Lig’ de lider bordo mavili ekip Trabzon’un 16 puan gerisine düştü ve şampiyonluk yarışının bir hayli uzağında kalmış oldular.

Takımın süper lig de aldığı kötü sonuçlar sonun da hakemlerin, sarı kırmızılı takım Galatasaray aleyhine verdiği kararlar büyük tepki toplarken başkan Burak Elmas sessiz kalmasına içerden birçok yönetici tarafından olumlu karşılaşmadı.

Başkan Burak Elmas en son TFF‘ yi istifaya çağırırken bu çıkışı da yönetim tarafından yetersiz karşılaşması işleri karıştırmış durumda.

BAŞKAN BURAK ELMAS HEDEF HALİNE GELDİ

Sarı kırmızılı takım Galatasaray ‘ da işler iyi gitmiyor. Süper lig deki kötü sonuçlar sonun da hakemlerin bu süreçte Galatasaray aleyhine verilen kararların camianın tepkisini çekerken Başkan Burak Elmas, takımın haklarını yeterince savunamadığı gerekçesiyle eleştirilerin odağında yer almış durumda.

Başkan Burak Elmas hakem kararları sonun da tümm kurulları istifaya davet ederken, TFF’ yi yayın havuzundan çıkmakla tehdit etti.

Takımın haklarını savunmadığını düşünen yöneticiler de birer birer görevlerinden ayrılmaya başladılar.

GALATASARAY’DA YÖNETİMDE AYRILIKLAR BAŞLADI

Sarı kırmızılı kulüp balkanı Burak Elmas ile ters düşen Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir istifa etme kararı alarak Galatasaray ‘da ki görevine son verdi.

Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir Galatasaray’ ın hak ve menfaatlerini gerektiği gibi savunamadıklarını düşünen yönetici bu sebepten dolayı görevini bıraktığını açıkladı.

Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir ‘in istifasının ardından Köksal Ünlü istifasını verdi. Köksal Ünlü sarı kırmızılı takımın yönetiminden ayrılırken derin fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşadığını dile getiren yönetici görevini bırakmış oldu.

Rezan Epözdemir Fenerbahçe’ ye 2 – 1 kaybedilen karşılaşma sonun da kulüp sözcüsü Remzi Sanver’le ters düşen ve kaybedilen maç sonun da basına konuşmak istemiş ancak veto yemişti. Bu veto sonun da ise tamamen iplerin kopmasına neden olmuştu.

 

GALATASARAY’DA AYRILIKLAR DEVAM EDECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR

Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir ‘in istifasının ardından Köksal Ünlü istifasını vermesi ile iki ismin ardından istifalar devam edecek gibi görünüyor.

Yönetime giren Işıtan Gün Florya’nın başına geçmesi beklenirken tecrübeli teknik adam Fatih Terim’ den veto yemişti.

Yönetimden ayrılacak isimler arasına yedek üyeler arasında yer alan İbrahim Reha Keskin’in de istifası cebinde.

BURAK ELMAS OLUMLU KONUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Başkan Burak Elmas bu ayrılıklar sonunda kendisiyle ilgili sert ifadeler kullansa da Rezan Epözdemir’le yol arkadaşlıklarının devam edeceğini bildirdi. Rezan Epözdemir’ e yönetimde olduğu süre boyunca sergilediği başarılı çalışmaları için teşekkür eden başkan Burak Elmas arkadaşlıklarının devam edeceğini dile getirdi.