Galatasaray’da Fatih Terim İddiaları Durulmuyor

Galatasaray’da Fatih Terim İddiaları Durulmuyor

13 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sezonu ikinci sırada sonlandıran Galatasaray’ın yeni sezon hazırlıkları devam ederken birçok çalkantı yaşanmaya da devam ediyor. Olaylı geçen transfer yaz sezonunun ana odağı tecrübeli ve başarılı teknik adam Fatih Terim… Terim’in 31 Mayıs’ta sözleşmesinin sona ermesinin ardından gelecek sezon için planları merak konusu oldu. Sarı kırmızılıların başkanlık seçiminden sonra tekrar Galatasaray ile yollarının birleşeceği konuşulan Terim’in diğer taraftan ise yurtdışından da teklifleri gelmeye devam ediyor. Terim ise bu konuda sessizliğini korumaya devam ediyor.

Galatasaray’ın mevcut başkanı Mustafa Cengiz’in sözleşme yenilemeyeceğini üstüne basa basa söylemesi kafaları karıştırırken Terim bu esnada başka takımlar ile de gündeme geliyor. En son Fransa’da şampiyonluğa ulaşan Lille’nin radarına giren tecrübeli teknik adamın adı şimdi de İngiltere Premier Lig takımı ile anılıyor. Terim’in herhangi bir cevabı olmamasına karşın sarı kırmızılıların başkan adaylarının tercihi tecrübeli isim üzerine… Galatasaray’ın başkanlık seçiminin 19 Haziran’da yapılması planlanıyor.

Fatih Terim’in Fotoğrafı Hala Resmi Sitede…

31 Mayıs’ta resmi sözleşmesi sonlanan başarılı teknik direktör Fatih Terim’in Galatasaray’ın resmi sitesinde hala hoca olarak fotoğrafının yer alışı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Birçok tepkiyi kendisine çeken yönetim, herhangi bir değişiklik yapmadı. Sözleşmesinin bitmesinin üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen Terim, resmi sitede hoca olarak yer alıyor. Bu da taraftarların, gelecek sezonda da Terim’in Galatasaray ile devam edeceğine dair iddialarını arttırdı. Diğer taraftan sitenin teknik kadro bölümünde yer alan isimlerde başka bir detay dikkatleri üzerine çekti. Başarılı hocanın yardımcıları Ümit Davala ve Levent Şahin’in istifa etmesine rağmen aynı başarılı hoca gibi sitede görevli olarak gözükmeleri taraftarların gözünden kaçmadı.

Bir İddia da Kolombiya Basınından…

Fatih Terim her ne kadar 19 Haziran’daki seçimleri bekliyor olsa da yabancı basınlardan tecrübeli hoca için teklifler geldiği haberleri gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Avrupa devleri ile adı anılan Terim’e ilk olarak Fransa Şampiyonu Lille’den teklif gelmişti, şimdi ise Kolombiya takımlarından Everton’un da başarılı hocaya teklif götürdüğü öne sürüldü. Terim’in gelecek sezon planları ne olacak sorusunun 19 Haziran seçimlerine kadar yanıt bulması bekleniyor.