Galatasaray Şampiyonlukta Kararlı

Galatasaray Şampiyonlukta Kararlı

2 Ekim 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Spor Toto Süper Lig 2020 – 2021 sezonunda yalnızca averaj farkı ile birinciliği Kara Kartal’a kaptıran Galatasaray, bu sefer şampiyonluğu kimseye bırakmama konusunda fazlası ile kararlı. Aslan, yeşil sahada etkili ve dinamik bir kadro için transfer görüşmelerine hala devam ediyor. Teknik direktör Fatih Terim, doğru hamleleri atma konusunda son derece dikkatli ve ince eleyip sık dokuyor. Sarı Kırmızılı kulübün başkanı Burak Elmas ve yönetimi de çalışmalarını sürdürüyor. İşte Cimbom cephesinden taraftarları mutlu edecek gelişmeler…

Galatasaray, 2021 – 2022 sezonu için çok sayıda isim ile görüştü. Transfer çalışmalarında bazı futbolcular ile nihai mutlu sona kolaylıkla eren Sarı Kırmızılı yönetim, zaman zaman rotasında değişiklik yapmaya gitti. Cimbom, taraftarlarını da sevindirerek bu sezonda şampiyonluk kupasını kaldırmaya son derece kararlı.

Cimbom’da Yıldızlar Geçidi

Aslan’ın 2021 – 2022 sezonu için kadrosuna dahil ettiği isimler arasında Berkan Kutlu, Barış Yılmaz, Sacha Boey, Aytaç Kara, Alpaslan Öztürk, Patrick van Aanholt, Alexandru Cicaldau ve Victor Nelsson yer alıyor. Sarı Kırmızılı taraftarlar, başkan Burak Elmas yönetiminin teknik adam Fatih Terim’e danışarak aldığı kararlardan ziyadesi ile memnun.

Fernando Muslera’nın UEFA Devler Ligi ve Avrupa Ligi boyunca göstermiş olduğu performans başarılı hoca Fatih Terim’in de tavsiyeleri üzerine Cimbom yönetiminin yeni bir kaleci bulması da söz konusu. Galatasaray, önümüzdeki sezon için şampiyonluk kupasını kaldırma konusunda bir hayli kararlı. Hazırlık döneminde de yoğun bir tempo ile antrenmanlarını devam ettiren Galatasaraylı futbolcular, yeşil sahada dinamik ve aktif olmak üzere çok çalıştı. Deneyimli çalıştırıcı Fatih Terim, oyunculara yoğun bir şekilde taktik vererek Spor Toto Süper Lig 2021 – 2022 sezonunda iyi bir performans sergilemeyi amaçlıyor.

Teknik Direktör Fatih Terim Dikkatli Davranıyor

Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, başarıya ulaşma konusunda bir hayli dikkatli davranıyor. Yeni sezon için yaptığı transfer görüşmelerinde ince eleyip sık dokuyan İmparator Fatih Terim, kaleci de dahil olmak üzere tüm mevkileri gözden geçirdi. Taraftarlar da her daim Galatasaray’a olan desteklerini sonuna dek belli ediyor.