Fransız Ekibinde Sarı Kırmızılı Mohamed İçin Bir Kez Daha

Fransız Ekibinde Sarı Kırmızılı Mohamed İçin Bir Kez Daha

2 Ekim 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig’de beklenenlerin altında ilerleyen performansıyla eleştiri oklarının hedefinde olan Galatasaray’da şimdiden devre arası planları yapılıyor. Devre arasında düşük performansından dolayı takım ile yollarının ayrılması planlanan Mostafa Mohamed’in planları netleşmeye başladı.

Transfer yaz döneminin son gününde girişimde bulunan fakat sonuç alamayan Fransız ekibi Bordeaux’un, devre arasında bir kez daha girişimde bulunmak istediği öğrenildi.

Oyuncunun da sıcak baktığı takıma olumlu yanıt vermesi beklenirken tüm gözler Mohemed’in bonservisini elinde bulunduran Zamalek kulübüne çevrildi. Yaz transfer döneminin son günü Bordeaux ekibiyle anlaşma sağlayamayan Zamalek’in devre arasında nasıl bir tutum izleyeceği şimdiden merak ediliyor.

Bordeaux 8 Maçta 1 Galibiyet Aldı, Mohamed İçin Israrcı!

Yaz transfer döneminin son gününde şu an Sarı Kırmızılı formayı terleten Mostafa Mohamed için Fransız ekibi Bordeaux temas kurmuştu. Fransız ekibiyle anlaşan Mısırlı forvet oyuncusu, bonservisi elinde bulunduran Zamalek ekibinin tutumu ile karşı karşıya gelmiş ve transfer sonuçlanamamıştı.

Bordeaux ekibinin sezon içerisinde çıktığı 8 maçtan sadece 1 galibiyet ile dönmesi devre arasına yoğunlaşmalarına sebep oldu. İlk hedef ise transfer döneminde renklerine bağlayamadıkları Mısırlı forvet Mohamed…

Sezon kötü bir başlangıç yapan ve toplamda 11 gol sesi çıkaran Fransız ekibi, şu an için alanının en kötüsü olarak görülüyor ve bu yüzden Mohamed için sınırların zorlanması bekleniyor.

Bu noktada Galatasaray’ın nasıl bir süreç izleyeceği  de merak ediliyor. Galatasaray’ın Zamalek kulübüyle yaptığı anlaşmaya göre; Mısırlı forvetin opsiyonunu kullanıp kullanmayacağı sorusuna Ocak ayında, devre arasında karar vermesi bekleniyor.

İyi Bir Teklif Gelirse 4 Milyon Dolara Bonservis Alınabilir

Galatasaray’ın Fransız ekibinden gelecek teklife göre hareket edeceği düşünülüyor. İyi bir teklif gelmesi dahilinde Zamalek ekibinden 4 milyon Dolar’a oyuncunun bonservisinin alınması gündeme gelirken ardından Fransız ekibine satılması gündeme geliyor.

Sarı Kırmızılı ekipte beklentilerin altında kalan performansı ile gündeme gelen Mısırlı forvet Mostafa Mohamed için nasıl bir yol izleneceği merak edilirken oyuncunun Fransız ekibiyle devam etmek istediği bilinenler arasındaki yerini alıyor.