Fenerbahçe’de Hareketli Gündem

Fenerbahçe’de Hareketli Gündem

2 Ekim 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Fenerbahçe, 2021 – 2022 sezonu için hareketli bir gündeme sahip. Kanarya’nın hedefinde şampiyonluk özlemini gidermek var. Bir yandan yetenekli oyuncuların transfer çalışmalarını sürdüren Sarı Lacivertliler bir yandan da yeni kripto para birimleri Fenerbahçe Token dolayısı ile mutlu ve heyecanlı. Yeni sezona hareketli bir başlangıç yaparak taraftarların ilgi ve desteğine layık olmaya çalışan Kanarya, yoğun bir çalışma programı ile yeni sezona hazırlandı.

Mesut Özil L’Equipe’e Açıklamalarda Bulundu

Dünyaca ünlü başarılı futbolcu Mesut Özil, Sarı Lacivertli forma giyerek yeşil sahada oynamanın üzerinde bir baskı yarattığını L’Equipe’e yaptığı röportajda belirtti. Yetenekli sporcu, bunun aynı zamanda kendisini motive eden ivmeli bir güç olduğunu da vurguladı. Kanarya taraftarlarının yoğun bir şekilde sevgi ve destek göstermesi genç yeteneği memnun ediyor. Mesut Özil, ünlü spor medyasına verdiği demeçte Sarı Lacivertli taraftarların gösterdiği bu ilginin kendisi de dahil olmak üzere herhangi bir futbolcunun başına gelebilecek en güzel ve özel şey olduğunu söyledi.

Mesut Özil, çocukluğundan beri Fenerbahçe’nin maçlarını seyrettiğini ve Çubuklu forma giymenin en büyük hayali olduğunu da ekleyerek futbolun onun için bir tutku olduğunu ifade etti.

Fenerbahçe Token Satışa Çıktı

Sarı Lacivertliler, Paribu iş birliği ile ilk kripto para birimleri olan Fenerbahçe Token’i satışa sundu. İlk olarak 13 Ağustos 2021 Cuma günü taraftarlar tarafından satın alınabilme ve cüzdana eklenebilme özelliğe aktif olan Kanarya’nın kripto parası büyük ilgi gördü. Fenerbahçe Spor Kulübü ve Sarı Lacivertli yönetim, Paribu ile anlaşarak Fenerbahçe Token’i oluşturdu. Ön satış yapmak isteyen taraftarlar 9 ila 12 Ağustos 2021 tarihleri arasında Kanarya’nın ilk kripto parasını cüzdana ekleme avantajından yararlandı. Aynı zamanda Sarı Lacivertli sporcular, yönetim ve teknik ekip de kripto paralarına büyük ilgi gösterdi. Dileyen taraftarlar takımlarının özel kripto para birimine Paribu üzerinden FB / TL marketi aracılığı ile satın alım ve satış işlemlerini tamamlayabilir. Paribu, Android cihazlarda Google Play iOS cihazlarda ise Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ve kolaylıkla üyelik işlemleri tamamlanabilir.