Fenerbahçeli Altay Bayındır için Dev Kulüpler Kapıda Bekliyor

Posted by

Sarı lacivertli takımın kalesini koruyan milli eldiven Altay Bayındır için büyük dev kulüpler transfer için sıraya girmiş durumdalar.

23 yaşındaki genç kaleci bu sezon sarı lacivertli takım da ki 3. Sezonunu geçiriyor. Milli eldiven her geçen gün de performansının da yükselmesi ile dünya da ki önde gelen kulüplerinden de kaçmadı.

Hollanda ve İngiltere’den Telifler Var

Altay Bayındır

Yaz transfer döneminde sarı lacivertli takımın kapısını çalan Hollanda devi Ajax kulübü genç oyuncu için Fenerbahçe kulübüne 11 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli önermişlerdi. Bu teklifi reddeden sarı lacivertli yönetim genç kaleci Altay Bayındır’ ın daha fazla bir bonservis bedeline ancak bıraka bileceklerini söylemişlerdi.

Ajax devre asında bir kaleci ile anlaşmak istiyorlar. Bunun en önemli nedeni ise Hollanda ekibinin kalecisi Andre Onana, yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle 1 yıl ceza aldı. Bunun için de devre arasında kalesini milli eldiven Altay Bayındır ile güçlendirmek istiyorlar.

İstanbul’a kadar gelen Ajax kulübü yetkilileri genç kaleciyi canlı olarak da takip ettikleri biliniyor.

Hollanda devi kulübün genç kaleci Altay Bayındır’ı yakından takip etmeye devam edecekleri genç kalecinin bu performansını devam ettirmesi halinde devre arasında muhakkak bir teklif de daha bulunacakları kesin gözü ile bakılıyor.

İngiliz Ekibi Newcastle United’da Genç Eldiven İçin Devredeler

İngiliz kulüplerinden birisi olan Newcastle United ise Altay Bayındır için nabız yoklamaya başladığı söyleniyor. Kaleci problemini genç eldiven ile çözmeyi planlayan İngiliz kulübü devre arasında sarı lacivertli kulübün kapısını çalması bekleniyor.

Altay Bayındır içinse en yakından takip eden takım aslında Fransız ekiplerinden Lille. Burak Yılmaz, Zeki Çelik ve Yusuf Yazıcı’nın forma giydiği Lille genç kaleciyi oldukça yakından takip ettikleri sürpriz bir teklif ile oyuncuyu kadrolarına kata bileceği söyleniyor.

Sarı Lacivertli Yönetim Ne Kadar İstiyor

Fenerbahçe yönetimi genç kalecisi Altay Bayındır için 20 Milyon Euro gibi bir bonservis bedelinden kapıyı açması bekleniyor. Bu kadar yüksek tutulacak bir bedelde genç kaleciye bu bonservis bedelini vere bilecek kulüp olacak mı o da merak konusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir