FENERBAHÇE’DE HAFTA YOĞUN GEÇİYOR

FENERBAHÇE’DE HAFTA YOĞUN GEÇİYOR

11 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig kapsamında yapılan karşılaşmalarda almış olduğu başarıya ulaşmış skorlar ve gösterdiği performans dikkat çeken Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu’na iki sürpriz ekip talip oldu.

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu için kiralama teklifi yapacaklar. Süper Lig’de son haftalarda toplamış olduğu puanlarla taraftarını sevinçli eden Fenerbahçe’de gündem Mesut Özil transferi olmuştu sadece takımda gidecek ve duracak aktörleri da dikkatle takip etmeye devam ediliyor.

GUSTAVO NET DEĞİL

Sarı-lacivertliler bir taraftan ekibe dahil edilecek adlar için yoğun mesai harcarken, öteki taraftan da oyuncularına gelen teklifleri değerlendiriyor. Öte taraftan Fenerbahçe’de Ozan Tufan’ın yanı sıra bir başka sürpriz bir ayrılık daha gerçekleşebilir. Fransız medyası mevzu ile ilgili oluşturmuş olduğu haberde Luiz Gustavo’ya geniş uçurum ayırdı.

Geçtiğimiz sürem Marsilya’nın kaptanı bulunmasına karşın Fenerbahçe’ye aktarma olmayı yeğleyen Gustavo kısa vakit içinde toplumun büyük beğenisini kazanmış ve kaptanlığa kadar yükselmişti.Gerek aile yaşamı gerekse kendine dikkat etmesiyle arkadaşları tarafından ‘imrenilen adam’ duyuru edilen Gustavo için yeni bir büyüme yaşandı.

Fransız basınında yer edinen bilgilere gore Luiz Gustavo‘yu halihazırda Olimpik Lyon istiyor. Fransız ligini iyi bilmesi Gustavo için avantaj olarak belirtiliyor.

Bununla birlikte Gustavo’ya Fransa Ligi’nden bir talibin daha çıkmış olduğu anlatım edildi. Gazeteci Ignazio Genuardi’ye gore, Fenerbahçeli star Gustavo’yu Monaco istiyor.Monaco teknik direktörü Niko Kovac, Luiz Gustavo’nun takımına transferi için kulüp yönetimine bildiri gönderdi.

FERDİ HOLLANDA KULÜPLERİNİN HEDEFİNDE

Süper Lig kapsamında yapılan karşılaşmalarda almış olduğu başarıya ulaşmış skorlar ve gösterdiği performans dikkat çeken Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu’na iki sürpriz ekip talip oldu.

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu için kiralama teklifi yapacaklar. Bu arada sarı-lacivertlilerin bir öteki gözde oyuncusu Ferdi Kadıoğlu’na da teklifler geliyor.

Ferdi Kadıoğlu için Hollanda’dan FC Utrecht ve Vitesse’nin kiralama teklifi yapacağı bildirildi. İki takımın da 21 yaşındaki oyuncuyu bir süredir takip etmiş olduğu anlatım edildi. Bu sürem 15 karşılaşmada talih gören Kadıoğlu, 1 gol ve 3 asiste imza attı. .