Fenerbahçe’de Ara Sonrasında

Fenerbahçe’de Ara Sonrasında

6 Ekim 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Fenerbahçe’de ara sonrasında sahada yüzlerin güldüğünü görüyor bu anlara şahit oluyoruz. Süper Lig sezonunda son olarak sahada başka gelişmeler yaşandı. 5. vites aradan sonra Fenerbahçe, taraftarların yüzünü güldürdü.

Süper Lig sahasında Kasımpaşa’da Fenerbahçe’de 2 – 1 mağlup olan milli ara öncesinde yüzlerin güldüğünü görebiliyoruz. Sarı Lacivertlilerin zirveye yerleştiğini görebiliyoruz. Fenerbahçe’de sakatlıklar oluştu ve buna rağmen takım güzel, başarılı bir performans sergileyerek, taraftarlarını gene sevindirmeyi başarabildi.

Fenerbahçe yoğun maç trafiği ve oyuncularının sakatlıkları sebebi ile zorlu bir sezon geçirse de taraftarların yüzünü güldürecek bir şekilde bu günleri atlatmayı başardı. Fenerbahçe’nin dediğine göre Trabzonspor’un karşısına yüzde yüz iyi çıkmak hedefindeler.

Bu doğrultuda bazı oyuncular arada eksik olabilir veya yeni futbolcular takıma iyice alışabilir, böylece maça daha iyi bir şekilde hazırlanılmış olur. Kasımpaşa Süper Lig maçında 2 – 1 yenerek liderliğini koruyan Sarı Lacivertlilerin mutlu oldukları her hallerinden belli oluyor.

Sarı Lacivertliler Zirveye Yerleşti

Fenerbahçe’de ilk 8 haftadaki gelişmeler takımı bir hayli yordu. 6 tane galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlik sonuçlarıyla takım tam 19 puan toplamış oldu. 2013 – 2014 sezonunda şampiyon olduğu zamandaki performansını tekrarlayan takımın iyiye gittiğini ve yeni birçok başarıya daha imza atacağını görebiliyoruz.

Sarı Lacivertlilerin bu dönemi biraz çalkantılı geçti denilebilir. Aşırı sakatlıklar yaşandı ve oyuncular baya yoruldu. Futbolcuların bu yoğun sakatlıklara rağmen ilerlemesi ve kazanması büyük bir başarı oldu.

Fenerbahçe’de sıkışık bir maç trafiği yaşandı. Yeni transferler oldu ve sakatlıklar da üstüne gelince oldukça zorlu bir sezon oldu. Performans olarak bu sıkıntıların yaşanmasına rağmen Fenerbahçe’de başarılı bir dönem geçirildiği söylenebilir. Sevinçlerine bir yenisini ekleyen takım taraftarlarını da bu sevince ortak etmeyi başardı.

Fenerbahçe Son Dakika Haberleri

Fenerbahçe’de büyük ümitlerle Mergim Berisha’nın ilk golünü atma sevincinin de yaşanması adeta sevinme sezonuna denk geldi ve başarıların artmasını sağladı. Teknik Direktör Vitor Pereira’nın milli arayı işaret etmesi ve ardından yaşanan bu maç gelişmeleri sonrasında bakalım Sarı Lacivertlilerde daha ne tür gelişmeler olacak?

Fenerbahçe’de en büyük hedefin şimdilik Trabzonspor deplasmanında en iyi oyunu yapmak olduğu da belirtildi.