FENERBAHÇE’DE ADAY ÇOK TEKNİK DİREKTÖR YOK

FENERBAHÇE’DE ADAY ÇOK TEKNİK DİREKTÖR YOK

27 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı kanarya Fenerbahçe’de teknik direktör için bir sürü aday olmasına, dedikodularda bir sürü isim dolaşmasına rağmen şu an anlaşılan bir hoca yok. Ali Koç tekrardan başkan seçildiği takdirde teknik direktörü pazartesi günü açıklayacağını belirtmişti.

Sarı kanarya Fenerbahçe’de hala oyuncuların son durumları ve teknik direktör belirsizliği var. Bazı oyuncuların takım ile kalıp kalması net değil, bazı oyuncular Avrupa takımlarına satılabilir ve yeni başka yüzler ve isimler takıma dahil olabilir. Şu an için Fenerbahçe’de kesinleşmiş şeyler çok sınırlı ve kesinleşmemiş şeyler de bir o kadar fazla.

FENERBAHÇE’DE BELİRSİZLİK CAN SIKIYOR

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’in sonlarına doğru teknik direktör konusunda sıkıntılar yaşayan ve Erol Bulut ile yollarını ayıran Fenerbahçe’de o günden beri teknik direktör belirsizliği sürüyor. Sportif teknik direktör Emre Bölezoğlu ile sezonu tamamlayan sarı lacivertli Fenerbahçe yeni sezon için başarılı bir teknik direktör ile anlaşmak istiyor. Başarılı teknik hoca ile beraber yoluna devam etmek isteyen Fenerbahçe gelecek sezon, ağustos ayında başlayacak olan Süper Lig’de şampiyon olmayı hedefliyor.

FENERBAHÇE’DE 6 ADAY VAR

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de altı adayın ismi son günlerde çok fazla medyada dolanıyor. Marco Silva, Fonseca, Paulo Sousa, Nenad Bjelica, Andre Villas Boas ve Slaven Bilic. Bu altı isim arasında Fenerbahçe’de en çok dile getirilen isimde eskiden Beşiktaş’ın teknik direktörü olan Slaven Bilic.

Bu altı isim Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörlerinden birisi olabilir ya da bambaşka bir isim ile Ali Koç ve ekibi anlaşabilir. Fakat şu sıralar Slaven Bilic en favori adaylardan birisi. Daha önce Beşiktaş ile maça çıkan Slaven bilic Hırvat asıllık bir teknik direktör. Başarılı Hırvat teknik direktör şu an Çin Ligi’nden bir takımı çalıştırıyor.

Slaven Bilic 52 yaşında, başarılı, hırslı ve müzik ile de içli dışlı olan Bilic renkli bir karaktere sahip. Fenerbahçe’nin popüler teknik direktör adaylarından birisi olan Slaven Bilic belki de yarın ve bu hafta içinde imza atarak tekrardan Türkiye’ye gelecek. Fenerbahçe yönetimi ve oyuncular yeni teknik direktör ile çalışmak için gün sayıyorlar.