FENERBAHÇE YÖNETİMDEN TEKNİK DİREKTÖRE TERLETEN 6 SORU

FENERBAHÇE YÖNETİMDEN TEKNİK DİREKTÖRE TERLETEN 6 SORU

2 Aralık 2020 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig’in 10. haftasında Fenerbahçe sahasında Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Ülker Stadyumu’nda oynanan zorlu mücadele Beşiktaş’ın 4-3’lük üstünlüğü ile sonuçlandı. Karşılaşmanın ardından sarı-lacivertli yönetim, teknik direktör Erol Bulut’la bir görüşme gerçekleştirdi.

50 dakika 10 kişi oynayan Beşiktaş’a karşı sergilenen silik ve ruhsuz futbol taraftarları isyan noktasına getirirken, sosyal medyada Erol Bulut’a yönelik ağır eleştiriler yapıldı. Yenilginin faturası Bulut’a çıkarken, deneyimli hocaya 6 soru soruldu.

Kadıköy’de 15 yıl sonra Beşiktaş’a kaybeden Fenerbahçe‘de eleştiri okları teknik direktör Erol Bulut’u gösteriyor. Yapılan 18 transfere, gelen birçok yıldıza ve rakiplerden çok daha güçlü olan kadroya rağmen 10 haftalık performans 1-2 maç dışında adeta sınıfta kaldı.

FENERBAHÇELİ TEKNİK DİREKTÖRÜN YÖNETİMİ SORGULANMAYA BAŞLADI

50 dakika 10 kişi oynayan Beşiktaş’a karşı sergilenen silik ve ruhsuz futbol taraftarları isyan noktasına getirirken, sosyal medyada Erol Bulut’a yönelik ağır eleştiriler yapıldı.

Süper Lig’in açık ara en güçlü kadrosu, krizdeki Galatasaray’ın bile gerisinde kaldı. Her anlamda çok büyük destek verilen Bulut yönetim içinde ilk kez tartışılmaya başlandı.

Takvim’de yer alan habere göre, derbi sonrası kriz zirvesi yapan yönetim, Bulut’a yenilginin hesabını sordu. Elden ediln başarısız dev derbi sonucunda kendini sorgulatan genç teknik direktör erol bulutun bundan sonraki haftalarda takımı sarı lacivetlilerle nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmuş durumda. Takımla ilgili sıkıntı duyulan tüm konular bir bir masaya yatırıldı ve genç hocaya 6 soru soruldu?

İŞTE GENÇ TEKNİK DİREKTÖRÜ ZORLAYAN SORULAR

1-) 11 tercihi ve değişikler hatalı(kadro derinliğine rağmen yapılan değişiklikler sahaya yansımadı)

Caner ve Serdar neden 11’de değildi, Cisse niçin oyundan alındı?

2-) Tempo ve reaksiyon yok( eldeki muazzam kadrodan alınan verim azdı)

Takım neden temposuz? Yenilen gollere niye reaksiyon verilmedi?

3-) Beşiktaş iyi analiz edilmedi

Rakip hiç izlenmedi mi? Eksileri-artıları niye iyi analiz edilmedi?

4-) Takım fiziki açıdan çok kötü

10 kişi kalan Beşiktaş’a bile neden fiziksel üstünlük sağlanamadı?

5-) Hücumda ikinci bir plan yok

Neden ortalar ve duran toplan dışında hücumda ikinci bir plan yok?

6-) Mental hazırlık iyi değildi

Herkes ruh gibiydi. Futbolcular neden mental olarak hazır değildi?

.