FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖR SORUNU

FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖR SORUNU

23 Mayıs 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımı sezon ortasında Erol Bulut ile yollarını ayırdıktan sonra sportif direktör Emre Belözoğlu ile maçlara çıkmaya başladı.

Sezonun sonunda Emre Belözoğlu ile devam etmeme kararı alan Ali Koç hala net olarak karar vermiş değil.

Başkanlık adaylığını açıkladı açıklamasında Fenerbahçe’de görev yapmış eski teknik direktörleri atıfta bulunan Ali Koç’un kafasında hala Emre Belözoğlu da var.

FENERBAHÇE’DE YENİ SEZON NASIL OLACAK

Sarı lacivertli Fenerbahçe Emre Belözoğlu yönetiminde oldukça başarılı bir performans sergiledi. Üçüncü sıradan oldukça başarılı bir yükseliş sergileyen Fenerbahçe şampiyonluğun en büyük adaylarından birisiydi.

Son dakikalarda aldığı galibiyet istenmeyen beraberliklerle mağlûbiyetler sezon üçüncü sırada tamamlayan Fenerbahçe yeni sezona iyice hazırlanmış ve şampiyonluk izin değiştirmiş bir şekilde çıkmak istiyor. Sezonun ilk başından en iyi performansı ile sahada olacak bir Fenerbahçe izleyeceğimizi düşünüyoruz.

Yeni kaptan Mesut Özil olacağı dedikoduları da kulislerde dönüyor. Peki yeni kaptanın haricinde teknik direktör de nasıl bir isme karar verecekler Emre Belözoğlu ile mi devam edecekler şimdiden merak ediliyor.

Teknik direktör Fenerbahçe için oldukça önemli bir karar. Sezonun başından bu yana Bulut yönetimindeki Fenerbahçe istenilen performansı sergilemediği için tüm fatura Erol Bulut’a kesildi.

Erol Bulut’un ardından kendine daha fazla güvenen ve çıktığı maçlarda oldukça iyi performans sergileyen bir Fenerbahçe izledik.

Bazı maçlarda ilk 10 dakika içerisinde maçı tamamlayan bir Fenerbahçe’nin aksine bazı maçlarda da son dakikalarda galibiyet elde eden bir Fenerbahçe izledik. Ama her ne kadar son dakikalarda aldığı galibiyet olsa da Erol Bulut yönetiminden çok daha farklı bir Fenerbahçe izledik biz.

FENERBAHÇE’DE OYUNCULARIN DURUMU

Ben de Fenerbahçe takımında oyuncuların durumunu da henüz bir kesinlik yok. Ozan Tufan Avrupa takımlarına transfer edilecek bazı oyuncularla yola devam edilecek mi hangi oyuncular takımla vedalaşacak ya da hangi oyuncular takıma yeniden kazandıracak şimdiden merak ediliyor.

Transfer dedikodulara Fenerbahçe içinde oldukça aktif olsa da resmi bir açıklama henüz yok. Önceliğini teknik direktör konusunda karar vermeye veren Fenerbahçe’nin bir önceliği de tabii ki de başkanlık seçimi. Ali Koç yeniden başkan olduğunu açıkladı başkanlık seçiminde kimi seçecek Ali Koç yeniden başkan mı olacak bunlar Fenerbahçe’nin transfer gündemlerin yanındaki önemli gündemlerden bazıları.