Derbi

Fenerbahçe Derbi Hazırlıklarına Sıkı Bir Şekilde Başladı

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta heyecanı Fenerbahçe ve Galatasaray derbisi ile ayrı bir öneme sahip oldu. 23 Şubat Pazar günü sarı lacivertli ekibin ev sahibi olacağı mücadele için iki ekip de hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 23’üncü hafta mücadelesi için Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri karşı karşıya gelecek. 23 Şubat Pazar günü oynanacak mücadelede konuk olacak takım ise sarı kırmızılılar olacak.

Derbi mücadelesi için ezeli rakibi ile karşı karşıya gelecek olan sarı kanarya ekibi ise, hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Can Bartu Tesisleri’ndeki hazırlıklarını sürdürmeye devam eden Ersun Yanal ekibi ise, antrenmanlarında yoğun bir çalışma planına yer veriyor.

Sarı lacivertli ekibin tecrübe sahibi Teknik Direktörü Ersun Yanal yönetiminde başlayan derbi hazırlık idmanı, dün saat 11:30’da başladı. Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmaları ile başlayan antrenmanda, oyuncular 3 farklı gruba ayrılarak 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaparak hazırlıklarına devam ettiler.

Antrenmanlar Bugün De Devam Ediyor

Sarı lacivertli ekip antrenman devamında ise 4’er takım halinde dar alanda yapılan çift kale maçlar ile de ilerledi. Ezeli rakip ile gerçekleşecek mücadele hazırlıkları oyuncuların da bireysel çalışmaları ile sona erdi. Sarı kanarya, Pazar günü gerçekleşecek kritik derbi mücadelesi için bugün de antrenmanlarına devam edecek.