Derbi Öncesinde Kaptan Selçuk İnan’dan Açıklama Geldi

Derbi Öncesinde Kaptan Selçuk İnan’dan Açıklama Geldi

19 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Fenerbahçe ve Galatasaray arasında Süper Lig’in 23’üncü haftasında gerçekleşecek olan derbi mücadelesi öncesinde sarı kırmızılıların kaptanından açıklama geldi. 23 Şubat Pazar günü oynanacak kritik derbi müsabakası için konuşan Selçuk İnan, mücadeleyi kazanmak istediklerini ve sezon sonunda da şampiyonluğa inanmış olduklarının altını çizdi.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında 23 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan kritik derbi mücadelesi Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri arasında yaşanacak. Sarı kırmızılı ekibin kaptanı Selçuk İnan da, mücadele öncesinde derbi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mücadeleyi kazanmak istediklerini belirten kaptan, sezon sonunda da kendi ekiplerinin şampiyon olacaklarına inanmış olduklarını söyledi.

Önemli Olan Şampiyonun Kim Olduğu

Ali Sami Yen 1905 Derneği (ASY 1905) açılışı için Beşiktaş’ta yer alan Maçka Residences’e katılan Selçuk İnan, açılışta basın mensuplarına da açıklama yaptı. Takım kaptanına hatırlatılan ilk şeylerden birisi de Fenerbahçe’yi deplasmanda mağlup edemedikleri oldu. Bu hatırlatmanın üzerine cevap veren tecrübeli oyuncudan ise yanıt şu şekilde geldi: “İnşallah bu sefer kazanırız. Derbi maçlar çok önemli. Herkes 1 yol boyunca bu karşılaşmaları bekliyor”.

Bu sene kazananın kendileri olmak istediklerini umduğunu söyleyen kaptan, ekibin daha çok şampiyon olanın kim olduğu ile ilgilendiğini de belirtti.