Fatih Terim İki Oyuncuyu Da Kadroda Görmek İstiyor

Posted by

Yeni sezonu açacak olan sarı-kırmızılı yönetim teknik direktör Fatih Terim’in isteği doğrultusunda takımda gerçekleştirilen gençleşme operasyonunda iki genç oyuncuyu da kadroda görmek istiyor.

Orta Sahada İlk İsim Portekizli Gedson Fernandes

Sarı-kırmızılı ekipte özellikle geçen sezon orta sahada ortaya koyduğu üstün performansı ile teknik heyetin ve sarı-kırmızılı taraftarları beğenisini toplayan genç oyuncu Gedson Fernandes için Fatih Terim bu sezon da kesinlikle takımda görmek istiyor. Portekizli 22 yaşındaki genç oyuncu için sarı kırmızı yönetim kulübü Benfica ile geçen sezonki gibi kiralamak için oyuncunun kulübü ile ön görüşmeler yapmış kiralamayı sıcak bakmayan kulübün transfer pazarlığının  tıkanmasına neden olmuştu. Özellikle son birkaç gündür sarı-kırmızılı yönetimin kulübü Benfica’ nın oyuncu için 10 milyon avroluk isteğini aşağıya çekmeye çalışıyor. Kulübün bonservis bedeli’ nde indirim yapması halinde genç oyuncu kadrosuna katmaya yakın olan sarı-kırmızılı yönetim Oyuncu bonservisi ile birlikte almayı planlıyor.

Sarı Kırmızılı Takım Da Santrafor İçin Milli Oyuncu Takviyesi Geliyor

Santrafor arayışına devam eden sarı-kırmızılı ekip geçen sezon kiralık olarak kadrosuna kattı 21 yaşındaki genç oyuncu Halil Dervişoğlu nu tekrar gündemine aldı.

21 yaşındaki milli oyuncu İngiltere’nin Brentford takımında forma giymek de.  Premier Lig’in ilk haftasında Sahasında Arsenal’i konuk eden Brentford sahadan 2-0 üstünlükle ayrıldığı maçta genç milli oyuncu maça yedeklerde başlayıp oyuna dahil olmadı.

Genç oyuncu için Kulübü Brentford 6 milyon avro gibi bir bonservis bedeli talep ettiği sarı-kırmızılı yönetim  ise genç milli futbolcu için verebilecekleri maksimum teklif 4,5 milyon avro civarında olacak. Premier Lig kulübü’ nün yüksek bonservis bedelin de ısrar etmesi halinde oyuncu geçen sezonki gibi sarı-kırmızılı yönetim kiralamaya sıcak bakıyor.

Öte yandan Premier Lig ekibi Brentford kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Premier Lig kulübü son olarak Fransa’dan 24 yaşındaki oyuncu Yoane Wissa kadrosuna kattı. Kulüpte bu transferin gerçekleşmesi ile milli oyuncu Halil Dervişoğlu’ nun Premier Lig ekibinde forma giyme şansına oldukça düşük bakılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.