EMRE BELEZOĞLU FENERBAHÇE VEDA ETTİ

EMRE BELEZOĞLU FENERBAHÇE VEDA ETTİ

6 Haziran 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Fenerbahçe’de başkanlık seçimi öncesinde teknik direktör konusunda anlaşmalar yapılmaya başlandı. Özellikle başkanlık adayı olan Ali Koç’un Fenerbahçe için vaatleri yine üç yıl önceki vaatleri gibi oldukça büyük. Sezon ortasında Erol bulut ile yollarını ayıran Fenerbahçe sezonun sonuna doğru Emre Bölezoğlu yönetiminde maçlara çıktı. Fakat Ali koç yaptığı açıklamalarla gelecek sezonda Emre Bölezoğlu ile devam etmeyeceklerini ve özellikle yabancı bir teknik direktör ile sezona başlayacaklarını ve sezonun sonunda şampiyon olmak istediklerini dile getirdi.

BELEZOĞLU BAŞARILIYDI

Fenerbahçe’de Erol Bulut’un ardından yönetimi devralan Emre Bölezoğlu oldukça başarılı bir performans sergiledi. Takımla olan uyumu, oyuncu seçimleri ve maçlardaki performanslarıyla Emre Bölezoğlu Fenerbahçe’yi son haftalarda yeniden canlandırdı. Özellikle Kadıköy lanetini Emre Bölezoğlu ile yeniden kral ve Kadıköy’de maç kazanmaya başlayan Fenerbahçe şampiyon. Son haftaya kadar iddiasını güçlü tuttu.

Bölezoğlu yönetimindeki Fenerbahçe oldukça başarılı bir performans sergiledi. Sarı lacivertli Fenerbahçe takımı Emre Bölezoğlu yönetiminde çıktı maçlarda süper Lig’de başarılı bir performans sergiledi. Erol Bulut’un ardından performans konusunda düşüklük yaşamayan Fenerbahçe Emre Belözoğlu ile yeniden Şah’a kalktı. Fakat yeni başkanlık seçiminde Ali Koç adaylığını açıklarken yabancı teknik direktör mesajını verdi. Özellikle yabancı hoca ile gelecek sezon maçlara çıkacak olan Fenerbahçe hoca konusunda hala kesin bir ismi açıklamamış olsa da görüşmeler son sürat devam ediyor.

Başarılı Sportif teknik direktör Emre Belözoğlu hem futbolcu olarak performansını sergilediği sarı lacivertli Fenerbahçe kulübü’nde son haftalarda sezonun sonuna doğru teknik direktör olarak da performansını sergiledi. Kendisi için oldukça büyük bir adım olan bu fırsatı iyi kullanan Emre Bölezoğlu belki de ilerleyen zamanlarda tekrardan Fenerbahçe ile yolunu kesişecek mi teknik direktör olarak takımla beraber sahaya çıkabilir. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Emre Bölezoğlu takımına ve oyuncularına güvendi ve en iyi performansı ile sahaya çıktı.

ALİ KOÇ’TAN BELEZOĞLU AÇIKLAMASI

Başkanlık adaylığını açıkladı konuşmada yabancı hoca konusunda kesinliğini dile getiren Ali Koç aynı zamanda gelecek sezon Fenerbahçe’nin kesin olarak şampiyon olmak istediğini ve bunun için en iyi çalışmalar yapacağını söyledi. Özellikle dördüncü yıldız konusunda önemli adımlar atmak isteyen Ali Koç hem transferler hem de var olan oyuncular konusunda da bir revizeye gideceğini söyledi. Özellikle herkesin ve tüm taraftarların merakla beklediği hoca konusunda da yabancı hocayı kesinleştirmenin verdiği açıklamasıyla tüm taraftarların akıllarındaki soruya açıklık getirdi. Ali Koç’un açıklamasının ardından Fenerbahçe’nin resmi hesapları Emre Bölezoğlu’ya teşekkür eden bir paylaşım yaparak Bölezoğlu’nun yaptığı tüm performansa ve tüm yönetime teşekkür ederek ona veda ettiler. Bakalım gelecek sezon Fenerbahçe’de hangi teknik direktör olacak ve maçlar nasıl bir performansla oynanacak.