DIEGO PEROTTI’DEN İNANILMAZ JEST

DIEGO PEROTTI’DEN İNANILMAZ JEST

23 Kasım 2020 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel
Diego Perotti

Diego Perrotti’den inanılmaz bir jest! Fenerbahçenin Arjantinli yıldızı Diego Perotti‘nin geçirmiş olduğu sakatlıktan sonra Fenerbahçe camiasının zihnini bulandırdı. Fakat daha sonra küllerinden doğan anka gibi yeniden form tutmaya ve devamında göz doldurmaya başladı. Sabah’ta yer alan habere göre Perotti, yönetimle yaptığı görüşmede “Size söz veriyorum, ben oynamaya geliyorum. Şampiyonluk yolunda takıma katkı veren isimlerden biri olmak istiyorum. Kulübün zarar görmemesi adına garanti ücretimi düşük, maç başı ücretimi yüksek tutun. Oynadıkça kazanayım. Siz de sıkıntı yaşamazsınız.” ifadelerini kullandı. Perotti’nin göstermiş olduğu bu iyi niyete karşılık Fenerbahçe teknik heyetinin de göstermiş olduğu ilgi ve güven karşılıklı bir bağa dönüştü. Bugün ise Perotti oynadığı son maçlarda göstermiş olduğu performans ise kendisine verilen güvenin karşılığını vermiş oldu.

MUAZZAM PERFORMANS

Son haftalarda göstermiş olduğu performansın taraftarda ve teknik heyetteki karşılığını kendisine gösterilen iyi niyet ve güvenle alan Diego Perotti ilerleyen maçlarda daha da iyi bir performans göstereceği düşünülüyor.  Son üç maçta oyuna hem gol katkısı hem de oyuna şekil veren performansı taraftarın gönlünde göz dolduruyor. Yaşamış olduğu sakatlıktan sonra Gençlerbirliği maçına çıkacağı düşünülen Diego Perotti kendisine güvendi ve hırs yaptı. Daha çok çalışarak Antalya maçına yetişti. İlk defa bu maçta görev alan Perotti daha sonra Gençlerbirliği maçında görev aldı ve göz dolduran performasını sergiledi. Oldukça yoğun idman çalışmaları yapan Perotti Fenerbahçe spor kulübüne büyük katkılar yapacak gibi duruyor.

PEROTTİNİN SÖZLEŞMESİ

Sözleriyle Fenerbahçeli yöneticileri etkileyen Diego Perotti yıldız futbolcuyla 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Artık Diego Perotti kendi performansına bağlı olarak sergileyeceği oyun onun Fenerbahçe camiası içinde, sarı-lacivert forması içinde ne kadar değerli olup olmayacağını ve ne kadar süre bu camia içinde kalıp kalmayacağını belirtecek. Fakat ilk günlerden görülüyor ki ortaya koyduğu performans muazzam çıkış ve taraftar arasında ve yönetim içinde doğru bir transfere imza atıldığını gösteriyor. Diego Perotti eğer sakatlık yaşamazsa Fenerbahçe takımı, camiası ve lig performansı için büyük bir kazanç ve bir başarı öyküsü çıkaracaktır.