Derbi Öncesi Değerlendirme Giray Bulak’tan Geldi

Derbi Öncesi Değerlendirme Giray Bulak’tan Geldi

22 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Tüm yıl boyunca beklenen iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray ekiplerinin derbi mücadelesine saatler kaldı. Süper Lig’in 23’üncü haftasında Kadıköy’de 57’inci kez karşı karşıya gelecek ekip için ise yorumlar yapılmaya devam ediyor. İki devin karşılaşmasından önce değerlendirmede bulunan bir isim ise teknik adam Giray Bulak oldu.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında yarın karşı karşıya gelecek iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray müsabakasının özel değerlendirmeleri yapılmaya devam ediyor. Konuya ilişkin açıklama yapan isimlerden birisi de tecrübeli teknik adam Giray Bulak oldu.

 

Son 3 müsabakasında yalnızca 1 puan alabilen sarı lacivertlilerin, diğer yandan 20 sene boyunca kendi evinde sarı kırmızılılara yenilmemiş olması düşünülürken, diğer yandan da Teknik Direktör Fatih Terim’in 6 Süper Lig müsabakasının 6’sını kazanmış olduğu iki takımı da, takımın taraftarlarını da heyecanlı bir bekleyişe sürüklüyor.

Fenerbahçe Galip Gelemezse Maç Berabere Sonlanır

En son TFF 1’inci Lig ekiplerinden olan Fatih Karagümrük ekibinde hocalık yapan Bulak ise, beklenen kritik derbi ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe ve Galatasaray ekiplerinin deplasman mücadelelerinden galip gelmekte zorlandığını belirten teknik adam, iki takımın da kendi iç kalelerinde oynadıkları müsabakada başarı kaydettiklerinin altını çizerek, “Galatasaray’ın da deplasmana gideceği düşünülürse ben Fenerbahçe’yi evinde olduğu için daha avantajlı görüyorum. Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum” ifadelerini kullanarak, sarı lacivertli ekibin galip gelmeyeceği durumda beraberlik ihtimalinin de yüksek olduğunu ekledi.