Galatasaray Mario Lemina Eksiği İle Hazırlığına Devam Ediyor

Galatasaray Mario Lemina Eksiği İle Hazırlığına Devam Ediyor

21 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Süper Lig’in 23’üncü haftasında iki ezeli rakip arasında gerçekleşecek derbi mücadelesi öncesinde, sarı kırmızılı ekipte büyük bir eksiklik söz konusu. Derbi mücadelesi için hazırlıklarına dün yaptığı idmanla da devam eden cimbom ekibinde ise sakatlık geçiren Mario Lemina’nın tedavisi hala devam ediyor.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ve Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarına sıkı bir şekilde devam ediliyor. Müsabakaya eksik hazırlanan sarı kırmızılı ekibin yıldız oyuncusu Mario Lemina’nın ise tedavi süreci hala devam ediyor.

Galatasaray ekibinde dün yapılan antrenmanla müsabaka hazırlıklarına devam edildi. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan müsabaka hazırlığına antrenman ile başlanıldı.

Ardından salonda core stabilizasyon çalışması ile devam edilen hazırlık, Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki ısınma hareketleri ile de sürdürüldü. Sınırlı alanda pas çalışmaları ile devam eden çalışmada, ana bölümde dar alan dayanıklılığına yönelik çift kale oyun da yapıldı.

Hazırlıklar Bugün Devam Ediyor

İki ezeli rakibin 23 Şubat günü karşı karşıya geleceği mücadele için dün ki hazırlıklar ise yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile sona erdi.